0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Asia Asian Club Championship
Suntory Sunbirds
۱
۳
Paykan Tehran
Finished
۱۶:۰۰
Nakhon Ratchasima
۳
۱
South Gas
Finished
۱۰:۰۰
Al-Rayyan
۰
۳
Shahdab Yazd
Finished
۱۹:۰۰
Dynamo Taraz
۳
۰
Arbil
Finished
۱۳:۰۰
  Uruguay Primera
Pan De Azucar
۱
۳
CBPS Azul
Finished
۰۱:۳۰
Juan Ferreira
۳
۱
Club Atletico Penarol
Finished
۰۲:۳۰
Nacional
۳
۰
Udelar
Cancelled
۰۰:۳۰
  Spain Regional League Women
CV San Vicente (W)
۳
۲
Altamira Kappa (W)
Finished
۱۲:۳۰
CV Valencia (W)
۱
۳
Alicante 2000 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Division de Honor
CCC Voley
۱
۳
Ciudad de Buenos Aires
Finished
۰۴:۳۰
Untref Voley
۰
۳
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Lomas Voley
۳
۰
CCC Voley
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Hacoaj
۰
۳
River Plate
Finished
۰۴:۰۰
Boca Juniors
۳
۱
La Matanza
Finished
۰۴:۳۰
Ferrocarril Oeste
۳
۲
Defensores de Banfield
Finished
۰۴:۰۰
  Italy Serie A2
Cuneo
۱
۳
Volley Reggio Emilia
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie A3
Videx Grottazzolina
۰
۳
Aci Castello
Finished
۲۰:۳۰
  Spain U19 Region League Women
Institut Montserrat Gracia U19 (W)
۳
۲
CV Taradell U19 (W)
Finished
۱۳:۱۵
  Italy Regional Cup Women
Argentia Pallavolo (W)
۳
۱
ASD Zeronove (W)
Finished
۱۲:۳۰
Argentia Pallavolo (W)
۰
۰
ASD Zeronove (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
  World Club Friendlies
Ben Tre
۰
۳
TP Ho Chi Minh
Finished
۱۲:۳۰
Long An
۰
۳
VLXD Binh Duong
Finished
۱۴:۳۰
Cong An TP Ho Chi Minh
۰
۳
Vinh Long
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Youth League Women
Palas VK Levice U20 (W)
۰
۳
Sportova Skola Nitra U20 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Liptovsky Hradok U20 (W)
۳
۰
Spisska Nova Ves U20 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Junior Poprad U20 (W)
۱
۳
VM Senica U20 (W)
Cancelled
۱۴:۳۰
  Italy Serie A2 Women
LPM Bam Mondovi (W)
۳
۱
Roana Macerata (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal A2 Feminino
Clube Desportivo Ribeirense (W)
۱
۳
FC Calheta (W)
Finished
۱۴:۳۰
CD Escolar Topo (W)
۳
۲
Adre Praiense (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Nacional Women
Sporting CP (W)
۳
۰
Vitoria SC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Youth League
Komarno U20
۳
۱
Uniza Zilina U20
Cancelled
۱۳:۳۰
Banska Bystrica U20
۳
۰
Spartak Myjava U20
Finished
۱۳:۳۰
Puchov U20
۰
۳
Junior Poprad U20
Finished
۱۴:۳۰
Slavia Svidnik U20
۳
۰
VKP Bratislava U20
Finished
۱۵:۳۰
  Africa Africa Club Championship
Madda Walabu University
۲
۳
AS Douanes
Finished
۱۳:۳۰
Nigeria Customs
۰
۳
Kenya Ports Authority
Finished
۱۷:۳۰
Esperance Tunis
۳
۰
Gisagara VC
Finished
۲۱:۳۰
  Asia Southeast Asian Games
Myanmar
۳
۰
Malaysia
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia
۳
۱
Vietnam
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal A1 Masculinos
AJF Bastardo
۳
۰
AA Espinho
Finished
۰۰:۰۰
  Uruguay Division A Women
SJ de Carrasco B (W)
۳
۱
SJ de Carrasco A (W)
Finished
۰۴:۳۰
Bage (W)
۳
۰
Club Atletico Penarol (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Portugal A2 Masculinos
FC Calheta
۲
۳
CD Escolar Flores
Finished
۲۲:۳۰
FC Calheta
۳
۰
CD Escolar Flores
Finished
۰۰:۰۰
  Uruguay Apertura A
SJ Carrasco
۱
۳
Malvin
Finished
۰۳:۰۰
  Uruguay Primera Division Women Apertura
Club Panza (W)
۰
۳
Pioneras P4 (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Indonesia (W)
۳
۰
Malaysia (W)
Cancelled
۰۸:۳۰
  Russia Liga Pro Women
Foksi-pro (W)
۳
۱
Sovy-pro (W)
Finished
۰۹:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۲
Pantery-pro (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil U19 Liga Paulista Women
AVAD Diadema U19 (W)
۰
۳
Paineiras U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal 3A Masculinos
Clube Voleibol Aveiro
۳
۰
CV Peso Da Regua
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید