0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Marek Fabini
۲
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۰۱:۲۰
Kozyr Ivan
۳
۲
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۲:۵۵
Marek Fabini
۲
۳
Jan Simecek
Finished
۱۱:۲۰
Dmitriy Krishtal
۳
۰
Dmitry Lebed
Finished
۱۳:۲۵
Serhij Maksymiv
۳
۲
Vitalii Zharskiy
Finished
۲۰:۱۰
Dmitriy Krishtal
۱
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۰۹:۵۵
Alexey Krutko
۳
۲
Evgeniy Pismenny
Cancelled
۱۰:۵۰
Andrii Baklykov
۱
۳
Sergey Tsybulin
Finished
۱۲:۰۵
Sergey Filatov
۳
۱
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۲:۱۰
Dmitriy Krishtal
۳
۱
Maksym Kolos
Finished
۱۴:۲۵
Mykyta Trofimov
۲
۳
Andrii Grebeniuk
Finished
۱۵:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۲
Dmitry Lebed
Finished
۱۵:۵۵
Denys Scherbak
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۶:۲۰
Illia Udod
۳
۲
Serhij Maksymiv
Finished
۲۰:۴۰
Alexey Krutko
۰
۳
Andrii Grebeniuk
Finished
۰۹:۲۰
Alexandr Semenets
۰
۳
Dmitry Lebed
Finished
۰۹:۲۵
Mykyta Trofimov
۲
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۰:۲۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۰:۲۵
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۰:۵۵
Maksym Kolos
۳
۱
Dmitry Lebed
Finished
۱۱:۲۵
Alexey Krutko
۳
۱
Denys Scherbak
Cancelled
۱۲:۲۰
Evgeniy Pismenny
۱
۳
Andrii Grebeniuk
Finished
۱۴:۵۰
Alexey Krutko
۳
۱
Serhii Boiko
Cancelled
۱۵:۲۰
Grigori Maltizov
۲
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۷:۱۵
Oleg Stasevskyi
۲
۳
Tutunnik Oleksey
Finished
۱۸:۲۵
Pugach Prohor
۲
۳
Bogdan Zaika
Finished
۱۸:۵۰
Oleg Stasevskyi
۳
۱
Bogdan Zaika
Finished
۱۹:۲۵
Illia Udod
۳
۱
Serhii Rutskyi
Finished
۱۹:۴۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۲۲:۵۰
Maxim Naumchuk
۳
۰
Nikolai Treschetka
Finished
۱۹:۰۰
Andrey Matsyuk
۲
۳
Maxim Naumchuk
Finished
۱۹:۳۰
Vladislav Van
۳
۰
Anton Myrza
Finished
۲۰:۳۵
Ismael Llamas
۱
۳
Salvador Aracil
Finished
۲۳:۱۰
Zaboj Matej
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۲۳:۲۰
Marek Fabini
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Ctibor Zaplatilek
۲
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۰:۵۰
Jonas Kulveit
۳
۱
Ctibor Zaplatilek
Finished
۰۲:۲۰
Kostiuk Oleksandr
۰
۳
Ruslan Novak
Finished
۰۹:۳۰
Serhii Boiko
۰
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۰۹:۵۰
Roman Vashchuk
۰
۳
Kostiuk Oleksandr
Finished
۱۰:۰۰
Yuryi Shchepanskyi
۳
۰
Tkachenko Alexander
Finished
۱۰:۰۵
Vincent Oberle
۳
۲
Toivo Tuisk
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Filatov
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۰:۲۵
Andrii Tsikhotskyi
۲
۳
Ruslan Novak
Finished
۱۰:۳۰
Davyd Symonchuk
۲
۳
Sergey Tsybulin
Finished
۱۰:۳۵
Viljar Laidvee
۰
۳
Vincent Oberle
Finished
۱۰:۴۵
Jan Simecek
۰
۳
Jan Kocab
Cancelled
۱۰:۵۰
Oleksandr Zhukovskyi
۳
۱
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۱:۰۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۲
Kostiuk Oleksandr
Finished
۱۱:۰۰
Andrii Baklykov
۲
۳
Tkachenko Alexander
Finished
۱۱:۰۵
Vladyslav Rybachok
۳
۰
Toivo Tuisk
Finished
۱۱:۱۵
Denys Scherbak
۰
۳
Andrii Grebeniuk
Finished
۱۱:۲۰
Roman Vashchuk
۳
۱
Ruslan Novak
Finished
۱۱:۳۰
Yurii Teteria
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۱:۳۵
Yuryi Shchepanskyi
۳
۲
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۳۵
Vladyslav Rybachok
۳
۰
Vincent Oberle
Finished
۱۱:۴۵
Marel David
۱
۳
Jan Kocab
Finished
۱۱:۵۰
Serhii Boiko
۲
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۱:۵۰
Dmitriy Krishtal
۲
۳
Kozyr Ivan
Finished
۱۱:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۱۲:۰۰
Viljar Laidvee
۳
۱
Toivo Tuisk
Finished
۱۲:۱۵
Marel David
۳
۲
Jan Simecek
Finished
۱۲:۲۰
Alexandr Semenets
۲
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۲:۲۵
Ruslan Novak
۳
۱
Kostiuk Oleksandr
Finished
۱۲:۳۰
Davyd Symonchuk
۲
۳
Tkachenko Alexander
Finished
۱۲:۳۵
Vladyslav Rybachok
۰
۳
Viljar Laidvee
Finished
۱۲:۴۵
Yurii Teteria
۳
۱
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۲:۴۵
Mykyta Trofimov
۳
۱
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۲:۵۰
Marek Fabini
۱
۳
Jan Kocab
Finished
۱۲:۵۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Ruslan Novak
Cancelled
۱۳:۰۰
Andrii Baklykov
۳
۲
Davyd Symonchuk
Finished
۱۳:۰۵
Marel David
۱
۳
Marek Fabini
Finished
۱۳:۲۰
Serhii Boiko
۰
۳
Andrii Grebeniuk
Finished
۱۳:۲۰
Oleksandr Zhukovskyi
۲
۳
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۳:۲۰
Vladyslav Rybachok
۳
۰
Toivo Tuisk
Finished
۱۳:۳۰
Vincent Oberle
۱
۳
Viljar Laidvee
Finished
۱۳:۳۰
Roman Vashchuk
۳
۰
Kostiuk Oleksandr
Finished
۱۳:۳۰
Yuryi Shchepanskyi
۳
۱
Sergey Tsybulin
Finished
۱۳:۳۵
Alexey Krutko
۳
۲
Mykyta Trofimov
Finished
۱۳:۵۰
Yurii Teteria
۱
۳
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۳:۵۵
Alexandr Semenets
۰
۳
Kozyr Ivan
Finished
۱۳:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۱
Ruslan Novak
Finished
۱۴:۰۰
Jan Simecek
۱
۳
Marel David
Finished
۱۴:۰۰
Andrii Baklykov
۰
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۴:۰۵
Serhii Boiko
۳
۰
Denys Scherbak
Finished
۱۴:۲۰
Sergey Filatov
۳
۰
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۴:۳۰
Andrii Tsikhotskyi
۰
۳
Kostiuk Oleksandr
Finished
۱۴:۳۰
Jan Kocab
۳
۰
Marek Fabini
Finished
۱۴:۳۰
Sergey Tsybulin
۱
۳
Tkachenko Alexander
Finished
۱۴:۳۵
Aivo Noogen
۳
۱
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۴:۴۵
Ruzicka Josef
۱
۳
Jan Hendrych
Finished
۱۴:۵۰
Dmitriy Baystryuchenko
۱
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۴:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۱۵:۰۰
Yurii Teteria
۱
۳
Sergey Filatov
Finished
۱۵:۰۵
Edvinas Tamashauskas
۱
۳
Aivo Noogen
Finished
۱۵:۱۵
Richard Marsik
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۵:۲۰
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۵:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۱
۳
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۵:۴۰
Grigori Maltizov
۰
۳
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۵:۴۵
Ondrej Fiklik
۳
۱
Jan Hendrych
Finished
۱۵:۵۰
Artem Trofymchuk
۳
۱
Anton Myrza
Finished
۱۶:۰۵
Mykola Lytvynenko
۰
۳
Yurii Teteria
Finished
۱۶:۱۵
Grigori Maltizov
۰
۳
Aivo Noogen
Finished
۱۶:۱۵
Ondrej Fiklik
۱
۳
Ruzicka Josef
Cancelled
۱۶:۲۰
Maksym Kolos
۲
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۶:۲۵
Ihor Solomianyi
۲
۳
Vladislav Van
Finished
۱۶:۲۵
Yurii Nevmyvaka
۰
۳
Nikolai Treschetka
Finished
۱۶:۳۰
Serhij Maksymiv
۳
۲
Oleksandr Skyba
Finished
۱۶:۴۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۱
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۶:۴۵
Richard Marsik
۱
۳
Jan Hendrych
Cancelled
۱۶:۵۰
Sergey Filatov
۳
۱
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۶:۵۰
Kalyniuk Dmytro
۳
۰
Anton Myrza
Finished
۱۷:۰۵
Serhii Rutskyi
۰
۳
Vitalii Zharskiy
Finished
۱۷:۱۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Richard Marsik
Cancelled
۱۷:۲۰
Andrey Matsyuk
۳
۲
Nikolai Treschetka
Cancelled
۱۷:۳۰
Artem Trofymchuk
۲
۳
Ihor Solomianyi
Finished
۱۷:۳۵
Illia Udod
۲
۳
Oleksandr Skyba
Finished
۱۷:۴۰
Andrii Grebeniuk
-
-
Alexey Krutko
Finished
۱۷:۵۰
Kozyr Ivan
-
-
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۷:۵۵
Yurii Nevmyvaka
۰
۳
Maxim Naumchuk
Finished
۱۸:۰۰
Kalyniuk Dmytro
۳
۰
Vladislav Van
Finished
۱۸:۰۵
Serhij Maksymiv
۳
۰
Serhii Rutskyi
Finished
۱۸:۱۰
Kolesnik Petro
۲
۳
Bogdan Zaika
Finished
۱۸:۲۰
Ihor Solomianyi
۳
۱
Anton Myrza
Finished
۱۸:۳۵
Jose A Garcia
۳
۱
Salvador Aracil
Cancelled
۱۸:۴۰
Illia Udod
۳
۱
Vitalii Zharskiy
Finished
۱۸:۴۰
Daniel Skopec
۲
۳
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۱۸:۵۰
Kolesnik Petro
۰
۳
Oleg Stasevskyi
Finished
۱۸:۵۵
Kalyniuk Dmytro
۳
۲
Ihor Solomianyi
Finished
۱۹:۰۵
Serhii Rutskyi
۲
۳
Oleksandr Skyba
Cancelled
۱۹:۱۰
Guillermo Sanchez
۰
۳
Ismael Llamas
Finished
۱۹:۱۰
Ales Langer
۳
۱
Daniel Skopec
Finished
۱۹:۲۰
Pugach Prohor
۳
۰
Tutunnik Oleksey
Finished
۱۹:۲۰
Artem Trofymchuk
۳
۲
Vladislav Van
Finished
۱۹:۳۵
Marko Viidas
۳
۰
Daljus Kregzde
Finished
۱۹:۴۵
Zdenek Zahradka
۱
۳
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۱۹:۵۰
Pugach Prohor
۱
۳
Oleg Stasevskyi
Finished
۱۹:۵۰
Kalyniuk Dmytro
۲
۳
Artem Trofymchuk
Finished
۲۰:۰۵
Jose A Garcia
۳
۱
Guillermo Sanchez
Finished
۲۰:۱۰
Heino Kruusement
۱
۳
Marko Viidas
Finished
۲۰:۱۵
Pugach Prohor
۳
۲
Kolesnik Petro
Finished
۲۰:۲۰
Zdenek Zahradka
۱
۳
Daniel Skopec
Cancelled
۲۰:۲۰
Tutunnik Oleksey
۳
۱
Bogdan Zaika
Finished
۲۰:۲۵
Andrey Matsyuk
۳
۱
Yurii Nevmyvaka
Finished
۲۰:۳۰
David Belmonte
۳
۲
Ismael Llamas
Cancelled
۲۰:۴۰
Le Liu
۳
۱
Daljus Kregzde
Finished
۲۰:۴۵
Ales Langer
۳
۱
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۲۰:۵۰
Vitalii Zharskiy
۰
۳
Oleksandr Skyba
Finished
۲۱:۱۰
Guillermo Sanchez
۰
۳
Salvador Aracil
Finished
۲۱:۱۰
Le Liu
۲
۳
Marko Viidas
Finished
۲۱:۱۵
Zdenek Zahradka
۱
۳
Ales Langer
Finished
۲۱:۲۰
David Belmonte
۳
۰
Guillermo Sanchez
Finished
۲۱:۴۰
Heino Kruusement
۳
۱
Daljus Kregzde
Finished
۲۱:۴۵
Le Liu
۳
۱
Heino Kruusement
Finished
۲۲:۱۵
David Belmonte
۰
۳
Jose A Garcia
Cancelled
۲۲:۴۰
Marek Fabini
۲
۳
Marek Kulisek
Finished
۲۳:۵۰
  Czech Republic Pro League
Milan Smrcek
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۲۳:۰۰
Jakub Vrabec
۲
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Gireth
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Prosa
۳
۲
Zdenek Bilek
Finished
۲۰:۰۰
Milan Smrcek
۱
۳
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Louda
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۱۶:۰۰
Radek Mohelnik
۳
۲
Matej Mezera
Finished
۲۲:۳۰
Matej Mezera
۳
۱
Richard Macura
Finished
۲۳:۳۰
Matous Klimenta
۰
۳
Petr Bradach
Cancelled
۲۳:۳۰
Tomas Postelt
۲
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۲:۳۰
Jan Zajicek
۳
۲
Tomas Postelt
Finished
۰۷:۰۰
Jan Briska
۲
۳
Jakub Vrabec
Finished
۱۵:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Tomas Prosa
Finished
۱۶:۳۰
Milan Urban
۳
۰
Jiri Pozarsky
Finished
۲۱:۳۰
Zdenek Bilek
۳
۱
Jan Kanera
Finished
۲۱:۳۰
Petr Bradach
۰
۳
Martin Guk
Finished
۲۳:۰۰
Petr Sejk
۲
۳
Ondrej Mista
Cancelled
۲۳:۰۰
Tomas Andrle
۳
۲
Milan Smrcek
Finished
۰۰:۰۰
Roman Laznicka
۳
۱
Petr Svoboda
Finished
۰۱:۳۰
Zdenek Bilek
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۱۸:۳۰
Petr Anton
۳
۲
Jiri Pozarsky
Finished
۱۹:۰۰
Eric Maresh
۳
۰
Jan Kanera
Finished
۱۹:۳۰
Vlastimil Kaisler
۲
۳
Jan Vidourek
Finished
۲۰:۳۰
Jan Vidourek
۳
۲
Petr Svoboda
Finished
۲۱:۳۰
Lubos Protiva
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۲۲:۳۰
Josef Grill
۳
۲
Matej Drechsler
Finished
۲۲:۳۰
Richard Macura
۰
۳
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۲۳:۰۰
Milan Smesny
۳
۲
Petr Hisler
Finished
۰۰:۰۰
Petr Svec
۳
۰
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۰۰
Jan Krupnik
۲
۳
Radek Benes
Finished
۰۰:۰۰
Petr Svoboda
۰
۳
Miroslav Dvorak
Cancelled
۰۰:۳۰
Radek Benes
۱
۳
Frantisek Chaloupka
Finished
۰۰:۳۰
Petr Hisler
۰
۳
Michal Nemec
Cancelled
۰۰:۳۰
Miroslav Barta
۲
۳
Milan Smesny
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۰
Jan Krupnik
Finished
۰۱:۰۰
Roman Laznicka
۳
۲
Petr Svec
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Novak
۳
۲
Tomas Andrle
Finished
۰۱:۰۰
Radek Benes
۱
۳
Jan Krupnik
Finished
۰۱:۳۰
Petr Hisler
۳
۰
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Andrle
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۱:۳۰
Frantisek Chaloupka
۳
۲
Jiri Skalicky
Finished
۰۲:۰۰
Milan Smesny
۳
۱
Michal Nemec
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Dvorak
۳
۱
Petr Svec
Finished
۰۲:۰۰
Michal Nemec
۳
۰
Jaroslav Strnad 1961
Cancelled
۰۲:۳۰
Miroslav Barta
۳
۲
Jiri Hyrsl
Finished
۰۳:۰۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۱
Josef Shilgan
Finished
۰۳:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۰
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Postelt
۳
۲
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۴:۰۰
Michal Nemec
۳
۱
Miroslav Barta
Finished
۰۴:۰۰
Jan Zajicek
۳
۰
Josef Shilgan
Finished
۰۴:۳۰
Plachy Jiri
۳
۰
Jiri Hyrsl
Finished
۰۴:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۱
Miroslav Barta
Finished
۰۵:۰۰
Pavel Gireth
۳
۰
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۵:۰۰
Josef Shilgan
۰
۳
Tomas Postelt
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Hyrsl
۳
۰
Michal Nemec
Finished
۰۵:۳۰
Josef Obeslo Jnr
۰
۳
Jan Zajicek
Finished
۰۶:۰۰
Miroslav Barta
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۶:۰۰
Josef Shilgan
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۶:۳۰
Jiri Hyrsl
۲
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۶:۳۰
Plachy Jiri
۳
۰
Michal Nemec
Finished
۰۷:۰۰
Tomas Postelt
۳
۰
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۷:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۰
۳
Jiri Hyrsl
Cancelled
۰۷:۳۰
Plachy Jiri
۳
۰
Michal Nemec
Finished
۰۸:۰۰
Jan Zajicek
۳
۰
Pavel Gireth
Finished
۰۸:۰۰
Martin Biolek
۳
۱
Rostislav Niezgoda
Finished
۱۰:۳۰
Ladislav Krsek
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۱۰:۳۰
Daniel Tuma
۳
۲
Marek Placek
Cancelled
۱۰:۳۰
Tomas Bartik
۳
۰
Jan Jiricek
Cancelled
۱۰:۳۰
Miroslav Adamec
۰
۳
Tibor Kolenic
Finished
۱۱:۰۰
Radek Krcal
۲
۳
Martin Kucera
Finished
۱۱:۰۰
Michal Kratochvil
۳
۲
Marek Zaskodny
Cancelled
۱۱:۰۰
Lubor Sulava
۳
۱
Pavel Marx
Finished
۱۱:۰۰
Jan Jiricek
۳
۲
Radek Krcal
Finished
۱۱:۳۰
Stefan Samko
۳
۱
Lubor Sulava
Finished
۱۱:۳۰
Rostislav Niezgoda
۳
۲
Michal Kratochvil
Cancelled
۱۱:۳۰
Marek Placek
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۱۱:۳۰
Martin Kucera
۳
۱
Tomas Bartik
Finished
۱۲:۰۰
Tibor Kolenic
۲
۳
Daniel Tuma
Finished
۱۲:۰۰
Marek Zaskodny
۰
۳
Martin Biolek
Cancelled
۱۲:۰۰
Pavel Marx
۱
۳
Ladislav Krsek
Finished
۱۲:۰۰
Daniel Tuma
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۱۲:۳۰
Martin Biolek
۳
۰
Michal Kratochvil
Finished
۱۲:۳۰
Ladislav Krsek
۳
۱
Lubor Sulava
Finished
۱۲:۳۰
Tomas Bartik
۱
۳
Radek Krcal
Finished
۱۲:۳۰
Marek Placek
۳
۲
Tibor Kolenic
Finished
۱۳:۰۰
Stefan Samko
۲
۳
Pavel Marx
Finished
۱۳:۰۰
Rostislav Niezgoda
۳
۰
Marek Zaskodny
Finished
۱۳:۰۰
Jan Jiricek
۳
۱
Martin Kucera
Finished
۱۳:۰۰
Tibor Kolenic
۱
۳
Marek Placek
Finished
۱۳:۳۰
Radek Krcal
۲
۳
Tomas Bartik
Finished
۱۳:۳۰
Lubor Sulava
۳
۰
Pavel Marx
Finished
۱۳:۳۰
Michal Kratochvil
۳
۱
Marek Zaskodny
Finished
۱۳:۳۰
Martin Biolek
۳
۲
Rostislav Niezgoda
Cancelled
۱۴:۰۰
Ladislav Krsek
۳
۰
Stefan Samko
Cancelled
۱۴:۰۰
Daniel Tuma
۳
۱
Miroslav Adamec
Finished
۱۴:۰۰
Martin Kucera
۲
۳
Jan Jiricek
Finished
۱۴:۰۰
Ondrej Mista
۳
۱
Denis Kuritka
Cancelled
۱۴:۳۰
Daniel Lieskovsky
۱
۳
Jan Briska
Finished
۱۴:۳۰
Karel Brozhik
۳
۰
Michal Jezek
Finished
۱۴:۳۰
Jaroslav Neuwirth Sr
۰
۳
Filip Valek
Finished
۱۴:۳۰
Tomas Prosa
۳
۲
Jiri Louda
Finished
۱۵:۰۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۱۵:۰۰
Oldrich Vrtal
۲
۳
Petr Kolonicky
Finished
۱۵:۰۰
Ales Krejci
۳
۰
Petr Masa
Finished
۱۵:۰۰
Filip Valek
۳
۲
Oldrich Vrtal
Finished
۱۵:۳۰
Michal Jezek
۳
۱
Tomas Prosa
Finished
۱۵:۳۰
Denis Kuritka
۱
۳
Ales Krejci
Cancelled
۱۵:۳۰
Petr Masa
۳
۲
Ondrej Mista
Finished
۱۶:۰۰
Jan Jablonovsky
۲
۳
Daniel Lieskovsky
Finished
۱۶:۰۰
Petr Kolonicky
۲
۳
Jaroslav Neuwirth Sr
Finished
۱۶:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۱۶:۳۰
Ondrej Mista
۳
۰
Ales Krejci
Finished
۱۶:۳۰
Jaroslav Neuwirth Sr
۳
۱
Oldrich Vrtal
Finished
۱۶:۳۰
Denis Kuritka
۱
۳
Petr Masa
Finished
۱۷:۰۰
Michal Jezek
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۱۷:۰۰
Jan Briska
۱
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۱۷:۰۰
Filip Valek
۳
۲
Petr Kolonicky
Finished
۱۷:۰۰
Petr Masa
۱
۳
Denis Kuritka
Finished
۱۷:۳۰
Karel Brozhik
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۱۷:۳۰
Jan Briska
۳
۰
Jakub Vrabec
Finished
۱۷:۳۰
Tomas Prosa
۳
۲
Michal Jezek
Finished
۱۸:۰۰
Petr Kolonicky
۳
۲
Oldrich Vrtal
Cancelled
۱۸:۰۰
Ondrej Mista
۳
۰
Ales Krejci
Finished
۱۸:۰۰
Filip Valek
۲
۳
Jaroslav Neuwirth Sr
Finished
۱۸:۰۰
Jan Jablonovsky
۱
۳
Daniel Lieskovsky
Finished
۱۸:۰۰
Petr Chlad
۱
۳
Tadeas Zika
Finished
۱۸:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Milan Urban
Finished
۱۸:۳۰
Vlastimil Kaisler
۳
۰
Petr Svoboda
Finished
۱۸:۳۰
Karel Baros
۳
۲
Robert Koczy
Finished
۱۹:۰۰
Jan Vidourek
۲
۳
Miroslav Dvorak
Finished
۱۹:۰۰
Jan Kanera
۱
۳
Tomas Prosa
Finished
۱۹:۰۰
Petr Svoboda
۳
۲
Jan Vidourek
Finished
۱۹:۳۰
Milan Urban
۲
۳
Petr Anton
Finished
۱۹:۳۰
Tadeas Zika
۳
۲
Karel Baros
Finished
۱۹:۳۰
Jiri Pozarsky
۰
۳
Martin Kowalik
Finished
۲۰:۰۰
Miroslav Dvorak
۱
۳
Vlastimil Kaisler
Finished
۲۰:۰۰
Robert Koczy
۲
۳
Petr Chlad
Finished
۲۰:۰۰
Martin Kowalik
۳
۱
Petr Anton
Finished
۲۰:۳۰
Petr Chlad
۳
۱
Karel Baros
Finished
۲۰:۳۰
Zdenek Bilek
۳
۱
Jan Kanera
Finished
۲۰:۳۰
Tadeas Zika
۰
۳
Robert Koczy
Finished
۲۱:۰۰
Petr Svoboda
۲
۳
Miroslav Dvorak
Finished
۲۱:۰۰
Milan Urban
۳
۱
Jiri Pozarsky
Finished
۲۱:۰۰
Eric Maresh
۲
۳
Tomas Prosa
Finished
۲۱:۰۰
Robert Koczy
۳
۱
Karel Baros
Cancelled
۲۱:۳۰
Tomas Prosa
۱
۳
Eric Maresh
Cancelled
۲۲:۰۰
Martin Kowalik
۲
۳
Petr Anton
Finished
۲۲:۰۰
Petr Chlad
۲
۳
Tadeas Zika
Cancelled
۲۲:۰۰
Vlastimil Kaisler
۳
۲
Martin Dvorak
Finished
۲۲:۰۰
Tomas Ranecky
۳
۰
Miloslav Kotil
Finished
۲۲:۳۰
Matej Drechsler
۳
۲
Milan Smrcek
Finished
۲۳:۳۰
Miloslav Kotil
۳
۲
Petr Sejk
Finished
۲۳:۳۰
  Europe TT Elite Series
Vladislav Ursu
۳
۲
Tomasz Lewandowski
Finished
۱۱:۰۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۲۳:۳۰
Vladislav Ursu
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۲۰:۳۰
Tomasz Tomaszuk
۱
۳
Vladislav Ursu
Finished
۰۰:۰۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Cancelled
۰۱:۴۵
Michal Galas
۳
۰
Przemyslaw Korzec
Finished
۲۰:۴۵
Michal Korycki
۰
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۲۱:۰۰
Mateusz Burkacki
۱
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۲۲:۴۵
Michal Galas
۰
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۲۳:۴۵
Filip Pilarczyk
۰
۳
Grzegorz Marud
Finished
۰۰:۱۵
Bartlomiej Szymanek
۲
۳
Tomasz Lewandowski
Finished
۰۰:۳۰
Michal Galas
۳
۱
Mateusz Burkacki
Finished
۰۰:۴۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Michal Korycki
Finished
۰۱:۰۰
Blazej Cioch
۳
۱
Jakub Tomiczek
Finished
۰۲:۰۰
Grzegorz Marud
۰
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۲:۱۵
Siddhesh Pande
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۰۲:۳۵
Szymon Radlo
۲
۳
Zabinski Marcin
Cancelled
۰۲:۴۵
Damian Swierczek
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۱
Grzegorz Marud
Cancelled
۰۳:۱۵
Blazej Cioch
۱
۳
Siddhesh Pande
Finished
۰۳:۳۰
Zabinski Marcin
۰
۳
Kleszcz Krzesimir
Cancelled
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Jakub Tomiczek
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Radlo
۰
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۴:۱۵
Damian Swierczek
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۰۴:۳۰
Grzegorz Marud
۰
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۴:۴۵
Siddhesh Pande
۳
۰
Jakub Tomiczek
Finished
۰۵:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۵:۱۵
Blazej Cioch
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۳۰
Zabinski Marcin
۳
۲
Dawid Poloszczanski
Cancelled
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Cancelled
۰۶:۰۰
Grzegorz Marud
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۶:۱۵
Siddhesh Pande
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۶:۳۰
Dawid Kotwica
۳
۱
Zabinski Marcin
Cancelled
۰۶:۴۵
Blazej Cioch
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Dawid Poloszczanski
۳
۰
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۷:۱۵
Krzysztof Szwemin
۳
۱
Jakub Tomiczek
Finished
۰۷:۳۰
Grzegorz Marud
۲
۳
Zabinski Marcin
Cancelled
۰۷:۴۵
Siddhesh Pande
۱
۳
Marcin Jadczyk
Cancelled
۰۸:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Kleszcz Krzesimir
Cancelled
۰۸:۱۵
Damian Swierczek
۳
۰
Jakub Tomiczek
Finished
۰۸:۳۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۸:۴۵
Blazej Cioch
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۰۹:۰۰
Filip Pilarczyk
۰
۳
Michal Galas
Cancelled
۰۹:۴۵
Bartlomiej Szymanek
۰
۳
Siddhesh Pande
Finished
۱۰:۰۰
Grzegorz Marud
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۱۰:۱۵
Jakub Maslowski
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۱۰:۳۰
Mateusz Burkacki
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۱۰:۴۵
Filip Pilarczyk
۲
۳
Grzegorz Marud
Finished
۱۱:۱۵
Bartlomiej Szymanek
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۱۱:۳۰
Tomasz Lojtek
۲
۳
Michal Galas
Finished
۱۱:۴۵
Tomasz Lewandowski
۰
۳
Siddhesh Pande
Finished
۱۲:۰۰
Mateusz Burkacki
۰
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۱۲:۱۵
Vladislav Ursu
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۱۲:۳۰
Grzegorz Marud
۰
۳
Michal Galas
Finished
۱۲:۴۵
Jakub Maslowski
۰
۳
Siddhesh Pande
Finished
۱۳:۰۰
Filip Pilarczyk
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۱۳:۱۵
Bartlomiej Szymanek
۰
۳
Vladislav Ursu
Finished
۱۳:۳۰
Tomasz Lojtek
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۱۳:۴۵
Tomasz Lewandowski
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۱۴:۰۰
Grzegorz Marud
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۱۴:۱۵
Jakub Maslowski
۱
۳
Vladislav Ursu
Finished
۱۴:۳۰
Filip Pilarczyk
۱
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۱۴:۴۵
Bartlomiej Szymanek
۱
۳
Tomasz Lewandowski
Finished
۱۵:۰۰
Kleszcz Krzesimir
۰
۳
Michal Galas
Cancelled
۱۵:۱۵
Krzysztof Szwemin
۰
۳
Siddhesh Pande
Finished
۱۵:۳۰
Grzegorz Marud
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۱۵:۴۵
Jakub Maslowski
۱
۳
Tomasz Lewandowski
Finished
۱۶:۰۰
Mateusz Burkacki
۰
۳
Michal Galas
Finished
۱۶:۱۵
Vladislav Ursu
۳
۰
Siddhesh Pande
Finished
۱۶:۳۰
Filip Pilarczyk
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۱۶:۴۵
Bartlomiej Szymanek
۳
۰
Krzysztof Szwemin
Finished
۱۷:۰۰
Mateusz Burkacki
۲
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۱۷:۴۵
Grzegorz Felkel
۲
۳
Arkadiusz Zuk
Cancelled
۱۸:۰۰
Michal Galas
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۱۸:۱۵
Michal Korycki
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۸:۳۰
Wojciech Gluszek
۱
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۸:۴۵
Vladislav Ursu
۳
۱
Tomasz Lewandowski
Finished
۱۹:۰۰
Mateusz Burkacki
۰
۳
Michal Galas
Finished
۱۹:۱۵
Grzegorz Felkel
۳
۰
Michal Korycki
Finished
۱۹:۳۰
Dawid Poloszczanski
۳
۲
Przemyslaw Korzec
Finished
۱۹:۴۵
Tomasz Lewandowski
۳
۲
Arkadiusz Zuk
Finished
۲۰:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۱
Jakub Maslowski
Finished
۲۰:۱۵
Mateusz Burkacki
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۲۱:۱۵
Grzegorz Felkel
۱
۳
Vladislav Ursu
Finished
۲۱:۳۰
Dawid Poloszczanski
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۲۱:۴۵
Tomasz Lewandowski
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۲۲:۰۰
Michal Galas
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۲۲:۱۵
Michal Korycki
۱
۳
Vladislav Ursu
Finished
۲۲:۳۰
Grzegorz Felkel
۰
۳
Tomasz Lewandowski
Finished
۲۳:۰۰
Jakub Maslowski
۳
۰
Przemyslaw Korzec
Finished
۲۳:۱۵
  United States WTT Feeder Westchester
Mizuki Oikawa
۲
۳
Benedikt Duda
Finished
۰۲:۴۵
Yuta Tanaka
۴
۰
Yukiya Uda
Finished
۰۳:۳۰
Chih-Yuan Chuang
-
-
Shunsuke Togami
Finished
۲۰:۰۰
Benedikt Duda
۴
۰
Yuta Tanaka
Finished
۲۰:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Marchenko Sergey
۰
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۰:۰۰
Vitali Khorolsky
۰
۳
Oleksii Metla
Finished
۰۰:۱۵
Ruslan Lazebny
۱
۳
Oleksii Metla
Finished
۰۰:۴۵
Vitaliy Solovey
۱
۳
Dmitriy Derevinskiy
Cancelled
۰۱:۰۰
Vladimir Boycuk
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۰۱:۰۰
Vitali Khorolsky
۱
۳
Vadim Smetenko
Finished
۰۱:۱۵
Ruslan Lazebny
۲
۳
Vitali Khorolsky
Cancelled
۰۱:۴۵
Oleksii Metla
۳
۱
Vadim Smetenko
Cancelled
۰۲:۱۵
Marchenko Sergey
۳
۰
Vladimir Boycuk
Finished
۰۲:۳۰
Vadim Smetenko
۳
۱
Ruslan Lazebny
Cancelled
۰۲:۴۵
Andrey Burdakov
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Cancelled
۰۳:۰۰
Oleksii Metla
۳
۱
Vitali Khorolsky
Finished
۰۳:۱۵
Oleksii Metla
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۳:۴۵
Andrey Burdakov
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Cancelled
۰۴:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۴:۰۰
Vadim Smetenko
۱
۳
Vitali Khorolsky
Finished
۰۴:۱۵
Vitali Khorolsky
۳
۱
Ruslan Lazebny
Finished
۰۴:۴۵
Vadim Smetenko
۲
۳
Oleksii Metla
Finished
۰۵:۱۵
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Cancelled
۰۵:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۶:۰۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۷:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۸:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۰
Anton Yolkin
Finished
۰۹:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۰
Ilya Kutniy
Finished
۰۹:۳۰
Artyom Doroshenko
۰
۳
Dmitry Yurkov
Cancelled
۰۹:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۱
۳
Ilya Kutniy
Finished
۱۰:۰۰
Artyom Doroshenko
۳
۰
Aleksey Goloveshkin
Cancelled
۱۰:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۲
۳
Anton Yolkin
Cancelled
۱۰:۳۰
Andrii Zaitsev
۳
۱
Maxim Butkov
Finished
۱۰:۴۵
Evgeny Krivorotyko
۰
۳
Konstantyn Kirsanov
Cancelled
۱۱:۰۰
Ilya Kutniy
۳
۰
Anton Yolkin
Finished
۱۱:۳۰
Dmitry Yurkov
۲
۳
Aleksey Goloveshkin
Cancelled
۱۱:۳۰
Andrii Zaitsev
۲
۳
Igor Tridukh
Cancelled
۱۱:۴۵
Anton Yolkin
۳
۰
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۲:۰۰
Ilya Kutniy
۳
۱
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۲:۳۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Artyom Doroshenko
Cancelled
۱۲:۳۰
Artyom Tkachenko
۰
۳
Roman Shtukovanyi
Finished
۱۲:۴۵
Ilya Kutniy
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۳:۰۰
Igor Tridukh
۱
۳
Maxim Butkov
Finished
۱۳:۱۵
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Artyom Doroshenko
Finished
۱۳:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Konstantyn Kirsanov
Cancelled
۱۳:۳۰
Maxim Butkov
۲
۳
Andrii Zaitsev
Cancelled
۱۳:۴۵
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Evgeny Krivorotyko
Cancelled
۱۴:۰۰
Anton Yolkin
۳
۱
Ilya Kutniy
Finished
۱۴:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Dmitry Yurkov
Finished
۱۴:۳۰
Igor Tridukh
۳
۱
Andrii Zaitsev
Finished
۱۴:۴۵
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Cancelled
۱۵:۰۰
Marchenko Sergey
۳
۲
Viktor Sharpay
Cancelled
۱۵:۰۰
Roman Shtukovanyi
۳
۰
Artyom Tkachenko
Finished
۱۵:۴۵
Marchenko Sergey
۲
۳
Anton Starski
Finished
۱۶:۰۰
Maxim Butkov
۲
۳
Igor Tridukh
Finished
۱۶:۱۵
Vitaliy Khamurda
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Cancelled
۱۶:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۷:۰۰
Alexei Zaets
۰
۳
Vadim Smetenko
Finished
۱۷:۱۵
Anton Starski
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۷:۳۰
Sergey Kalenik
۰
۳
Vitali Khorolsky
Cancelled
۱۷:۴۵
Valeriy Tatarinov
۳
۲
Andriy Panushkin
Finished
۱۷:۴۵
Viktor Sharpay
۲
۳
Marchenko Sergey
Finished
۱۸:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۰
Dmitriy Derevinskiy
Cancelled
۱۸:۰۰
Alexei Zaets
۱
۳
Vitali Khorolsky
Finished
۱۸:۱۵
Sergey Kalenik
۱
۳
Vadim Smetenko
Finished
۱۸:۴۵
Valeriy Tatarinov
۰
۳
Aleksey Gaponov
Finished
۱۸:۴۵
Anton Starski
۳
۲
Marchenko Sergey
Finished
۱۹:۰۰
Alexei Zaets
۳
۲
Sergey Kalenik
Finished
۱۹:۱۵
Vitaliy Krokhmal
۳
۰
Vitaliy Khamurda
Cancelled
۱۹:۳۰
Andriy Panushkin
۳
۲
Aleksey Gaponov
Cancelled
۱۹:۴۵
Vitali Khorolsky
۱
۳
Vadim Smetenko
Finished
۱۹:۴۵
Vitaliy Khamurda
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۲۰:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۱
Alexei Zaets
Finished
۲۰:۱۵
Viktor Sharpay
۰
۳
Anton Starski
Cancelled
۲۰:۳۰
Vitali Khorolsky
۳
۱
Sergey Kalenik
Finished
۲۰:۴۵
Andriy Panushkin
۱
۳
Valeriy Tatarinov
Finished
۲۰:۴۵
Vitali Khorolsky
۳
۲
Alexei Zaets
Finished
۲۱:۱۵
Vitaliy Solovey
۳
۰
Andrey Burdakov
Cancelled
۲۱:۳۰
Vadim Smetenko
۳
۰
Sergey Kalenik
Finished
۲۱:۴۵
Aleksey Gaponov
۳
۱
Valeriy Tatarinov
Cancelled
۲۱:۴۵
Sergey Kireev
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۲۲:۰۰
Sergey Kalenik
۳
۱
Alexei Zaets
Cancelled
۲۲:۱۵
Aleksey Gaponov
۳
۲
Andriy Panushkin
Cancelled
۲۲:۴۵
Vadim Smetenko
۰
۳
Vitali Khorolsky
Cancelled
۲۲:۴۵
Sergey Kireev
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۲۳:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Hrayr Soghomonyan
۲
۲
Davit Avakimyan
Finished
۰۰:۳۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۰:۱۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۱:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۱:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۴:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۵:۵۰
Hrayr Soghomonyan
۰
۳
Davit Avakimyan
Finished
۱۷:۵۰
Davit Avakimyan
۱
۳
Hrayr Soghomonyan
Finished
۱۹:۵۰
  Russia Liga Pro
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Viktor Kalachev
Cancelled
۰۱:۰۰
Andrey Zolotov
۲
۳
Nikolay Zhurba
Cancelled
۰۱:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Suntsov Artem
Cancelled
۰۲:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۱
Denis Sayanov
Finished
۰۲:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۳۰
Dmitry Bakalin
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۴۵
Andrey Zolotov
۱
۳
Vasily Shirshov
Cancelled
۰۲:۴۵
Denis Sayanov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Cancelled
۰۳:۳۰
Ivan Pandur
۰
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۴۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Vasily Shirshov
Cancelled
۰۳:۴۵
Alexey Vlasov
۳
۰
Dmitry Bakalin
Finished
۰۴:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۲
Andrey Zolotov
Finished
۰۴:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Suntsov Artem
Finished
۰۴:۳۰
Vasily Shirshov
۳
۰
Denis Sayanov
Finished
۰۴:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۵:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۱۵
Suntsov Artem
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۵:۳۰
Denis Sayanov
۳
۲
Andrey Zolotov
Finished
۰۵:۴۵
Oleg Belugin
۲
۳
Alexandr Kononenko
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
۳
۱
Serguei Khomutov
Finished
۰۹:۱۵
Eduard Golovachev
۳
۱
Dmitry Tunitsin
Finished
۰۹:۴۵
Alexandr Kononenko
۰
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۰۰
Serguei Khomutov
۳
۱
Eduard Golovachev
Finished
۱۰:۱۵
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Belugin
۳
۱
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
۱
۳
Eduard Golovachev
Finished
۱۱:۱۵
Igor Meteleshko
۱
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۱۱:۱۵
Serguei Khomutov
۳
۱
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۱:۴۵
Vladimir Zhigalov
۰
۳
Alexandr Kononenko
Cancelled
۱۲:۳۰
Eduard Golovachev
۳
۲
Serguei Khomutov
Finished
۱۲:۴۵
Ilya Konashkov
۳
۲
Danila Andreev
Finished
۱۳:۱۵
Valery Sidorin
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۱۳:۱۵
Danila Andreev
۳
۰
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۴:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۱
۳
Valery Sidorin
Finished
۱۴:۴۵
Yuri Gavrilov
۳
۰
Ilya Konashkov
Finished
۱۴:۴۵
Ivan Valeriovich Nyrkov
۰
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۱۴:۴۵
Sergey Burov
۲
۳
Evgeniy Tyurin
Finished
۱۵:۰۰
Danila Andreev
۲
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۱۵:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Dmitry Tikhnenko
Cancelled
۱۵:۴۵
Ilya Konashkov
۳
۰
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۵:۴۵
Danila Andreev
-
-
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۶:۱۵
Valery Sidorin
۳
۲
Dmitry Tikhnenko
Finished
۱۶:۱۵
Yuri Gavrilov
۲
۳
Ilya Konashkov
Finished
۱۶:۴۵
Mikhail Chernyavskiy
۳
۲
Sergey Lanovenko
Cancelled
۱۷:۰۰
Stanislav Kaplan
۳
۱
Alexey Slashchilin
Finished
۱۷:۱۵
Vladimir Vologzhanin
۱
۳
Robert Agababyan
Cancelled
۱۷:۳۰
Vadim Georgievich Evlampiev
۱
۳
Shirshov Alexander
Finished
۱۷:۴۵
Bazilevsky Vitaly
۳
۰
Pavel Semeshin
Cancelled
۱۷:۴۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۱۸:۰۰
Alexey Slashchilin
۳
۱
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۱۸:۱۵
Robert Agababyan
۰
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۸:۳۰
Pavel Semeshin
۳
۱
Eduard Golovachev
Finished
۱۸:۴۵
Shirshov Alexander
۲
۳
Stanislav Kaplan
Finished
۱۸:۴۵
Mikhail Chernyavskiy
۰
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۱۹:۰۰
Stanislav Kaplan
۳
۱
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۱۹:۱۵
Eduard Golovachev
۳
۱
Bazilevsky Vitaly
Finished
۱۹:۱۵
Sergey Lanovenko
۳
۱
Robert Agababyan
Finished
۱۹:۳۰
Alexey Slashchilin
۳
۱
Shirshov Alexander
Finished
۱۹:۴۵
Eduard Golovachev
۳
۲
Bazilevsky Vitaly
Cancelled
۲۰:۴۵
Vladimir Nemashkalo
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۲۱:۰۰
Mikhail Marchenko
۱
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۲۱:۱۵
Anton Yudin
۳
۱
Dmitri Razinkov
Finished
۲۱:۱۵
Andrey Sadkov
۲
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۲۱:۳۰
Vladimir Marshalov
۳
۲
Ivan Moshkov
Finished
۲۱:۴۵
Anton Mokhnachev
۲
۳
Dmitry Bogdanov
Cancelled
۲۱:۴۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Andrey Sadkov
Finished
۲۲:۰۰
Dmitri Razinkov
۰
۳
Vladimir Marshalov
Finished
۲۲:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Anton Mokhnachev
Finished
۲۲:۱۵
Evgeny Anisimov
۳
۰
Vladimir Nemashkalo
Finished
۲۲:۳۰
Ivan Moshkov
۰
۳
Anton Yudin
Finished
۲۲:۴۵
Dmitry Bogdanov
۳
۰
Mikhail Marchenko
Finished
۲۲:۴۵
Vladimir Nemashkalo
۳
۱
Andrey Sadkov
Finished
۲۳:۰۰
Mikhail Marchenko
۱
۳
Anton Mokhnachev
Finished
۲۳:۱۵
Anton Yudin
۳
۱
Vladimir Marshalov
Cancelled
۲۳:۱۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۲۳:۳۰
Dmitry Bakalin
۳
۰
Dmitry Bogdanov
Finished
۲۳:۴۵
Dmitri Razinkov
۰
۳
Ivan Moshkov
Cancelled
۲۳:۴۵
  Belarus Liga Pro
Igor Klochko
۲
۳
Maksim Drobot
Finished
۱۵:۰۰
Vadim Nekhvedovich
۱
۳
Kirill Metlushko
Cancelled
۲۲:۳۰
  United States WTT Feeder Westchester Women
Haruna Ojio
۴
۲
Sakura Mori
Finished
۱۸:۳۰
Asuka Sasao
۱
۴
Lily Zhang
Finished
۱۹:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید