0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Tottenham Hotspur
۱
۰
Burnley FC
Finished
۱۵:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Watford FC
۱
۵
Leicester City
Finished
۱۷:۳۰
Leeds United
۱
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
West Ham United
۲
۲
Manchester City
Finished
۱۷:۳۰
Aston Villa
۱
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۷:۳۰
Everton
۲
۳
Brentford
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Eredivisie
SBV Vitesse
۲
۲
AFC Ajax
Finished
۱۷:۰۰
FC Zwolle
۱
۲
PSV Eindhoven
Finished
۱۷:۰۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۲
FC Twente
Finished
۱۷:۰۰
AZ Alkmaar
۱
۳
RKC Waalwijk
Finished
۱۷:۰۰
Heracles Almelo
۱
۳
Sparta Rotterdam
Cancelled
۱۷:۰۰
Willem II Tilburg
۳
۰
FC Utrecht
Cancelled
۱۷:۰۰
FC Groningen
۲
۳
Cambuur Leeuwarden
Finished
۱۷:۰۰
SC Heerenveen
۳
۱
Go Ahead Eagles
Finished
۱۷:۰۰
NEC Nijmegen
۰
۱
Fortuna Sittard
Cancelled
۱۷:۰۰
  Spain Primera Division
Getafe
۰
۰
FC Barcelona
Finished
۲۲:۰۰
Villarreal CF
۱
۲
Real Sociedad
Cancelled
۲۲:۰۰
Levante
۳
۱
Alaves
Finished
۲۲:۰۰
Real Mallorca
۲
۱
Rayo Vallecano
Finished
۲۲:۰۰
Athletic Bilbao
۲
۰
Osasuna
Finished
۲۲:۰۰
Celta de Vigo
۱
۰
Elche
Finished
۲۲:۰۰
Real Betis
۲
۰
Granada CF
Finished
۲۲:۰۰
Atletico Madrid
۱
۱
Sevilla FC
Finished
۲۲:۰۰
Cadiz
۱
۱
Real Madrid
Finished
۲۲:۰۰
  Italy Serie A
AC Milan
۲
۰
Atalanta Bergamo
Finished
۲۰:۳۰
Cagliari
۱
۳
Internazionale Milano
Finished
۲۳:۱۵
Bologna F.C.
۱
۳
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Napoli
۳
۰
Genoa
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie A
Sao Paulo FC
۲
۱
Cuiaba
Finished
۲۳:۳۰
Internacional RS
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۲:۳۰
Fluminense RJ
۲
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۳۰
Ceara CE
۲
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۰:۰۰
Palmeiras
۲
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۰:۰۰
  Turkey Super Lig
Alanyaspor
۳
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۲۰:۳۰
Torku Konyaspor
۳
۱
Hatayspor
Finished
۲۰:۳۰
Goztepe AS Izmir
۰
۲
Besiktas JK
Finished
۱۷:۳۰
Giresunspor
۱
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۰:۳۰
Kasimpasa SK
۲
۴
Antalyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Fenerbahce SK
۰
۰
Fatih Karagumruk
Finished
۲۰:۳۰
Trabzonspor
۲
۱
Altay SK Izmir
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Famalicao
۳
۲
SC Braga
Finished
۲۱:۳۰
Sporting Clube de Portugal
۴
۰
Santa Clara
Finished
۰۰:۰۰
Pacos Ferreira
۰
۱
SL Benfica
Cancelled
۱۹:۳۰
  Belgium Jupiler League
RSC Anderlecht
۰
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۲۱:۰۰
Royal Antwerp FC
۱
۳
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
Racing Genk
۰
۲
KAA Gent
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
SV Werder Bremen
۲
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۸:۰۰
1.FC Nurnberg
۱
۲
FC Schalke 04
Finished
۱۸:۰۰
FC Hansa Rostock
۲
۳
Hamburger SV
Finished
۱۸:۰۰
FC St. Pauli
۲
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Heidenheim 1846
۲
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۸:۰۰
Hannover 96
۳
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۰
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۸:۰۰
SV 1916 Sandhausen
۳
۱
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۸:۰۰
SV Darmstadt 98
۳
۰
SC Paderborn 07
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
۲
۱
Universitatea Craiova
Finished
۲۳:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Sampdoria U19
۰
۰
Inter Milan U19
Finished
۱۶:۳۰
Juventus U19
۵
۲
Spal U19
Finished
۱۶:۳۰
AC Milan U19
۴
۲
Genoa U19
Finished
۱۴:۳۰
Roma U19
۴
۱
Fiorentina U19
Cancelled
۱۶:۳۰
Lecce U19
۲
۱
Torino U19
Finished
۱۴:۳۰
Atalanta U19
۲
۴
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
Empoli U19
۱
۰
Cagliari U19
Finished
۱۶:۳۰
Napoli U19
۱
۲
Hellas Verona U19
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۱
۳
Jeju United
Finished
۰۹:۵۰
FC Seoul
۱
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۲:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Gwangju FC
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۱:۳۰
Chungnam Asan
۰
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Primera A
Deportes Tolima
۱
۱
Envigado
Finished
۰۳:۳۰
Junior
۲
۴
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Medellin
۱
۰
Deportivo Pasto
Finished
۰۳:۳۰
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Alianza Petrolera
Finished
۰۳:۳۰
La Equidad
۱
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Pereira
۰
۳
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۳:۳۰
Once Caldas
۲
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۲
Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
Patriotas Tunja
۳
۰
Deportivo Cali
Finished
۲۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۰:۳۰
Pacific FC
۲
۱
FC Edmonton
Finished
۰۳:۳۰
HFX Wanderers FC
۲
۲
Cavalry FC
Finished
۲۲:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Stjarnan
۱
۰
Valur Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
IA Akranes
۰
۳
KA Akureyri
Finished
۲۱:۳۰
FH Hafnarfjordur
۲
۰
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia LFPB
Always Ready
۳
۰
Blooming
Finished
۲۳:۳۰
The Strongest La Paz
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Oriente Petrolero
۱
۲
Real Santa Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Real Tomayapo
۱
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۲۳:۳۰
Royal Pari
۲
۱
Bolivar
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Petrolero
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۲۳:۳۰
Aurora
۲
۳
Nacional Potosi
Finished
۲۳:۳۰
Atletico Palmaflor Vinto
۳
۱
Club Universitario de Sucre
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
۱
۰
FC Banik Ostrava
Finished
۱۹:۳۰
SK Slavia Praha
۱
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovacko
۳
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
FK Spartak Moscow
۱
۱
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۳
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
FK Krasnodar
۱
۰
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۹:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۰:۳۰
Vegalta Sendai
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۹:۳۰
Fagiano Okayama
۰
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۹:۳۰
  Paraguay Primera Division
Guairena FC
۰
۰
Resistencia SC
Finished
۰۰:۳۰
Sol de America
۲
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۴۵
  United States MLS
Charlotte
۰
۲
Montreal Impact
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC
۲
۰
Columbus Crew
Finished
۰۳:۳۰
Houston Dynamo
۲
۰
Nashville SC
Finished
۰۵:۰۰
Real Salt Lake
۲
۱
Austin FC
Cancelled
۰۶:۰۰
Chicago Fire
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Rapids
۲
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۰۰
Philadelphia Union
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Atlanta United
۲
۲
New England Revolution
Finished
۲۲:۰۰
Portland Timbers
۷
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۳۰
Los Angeles Galaxy
۱
۳
FC Dallas
Finished
۰۷:۰۰
Vancouver Whitecaps
۳
۳
San Jose Earthquakes
Finished
۰۳:۳۰
Inter Miami CF
۲
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۴:۳۰
  Croatia 1. HNL
NK Sibenik
۰
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۱:۳۵
NK Osijek
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۲
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints
۰
۴
Altona Magic
Finished
۰۹:۳۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۳
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۰:۳۵
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۰
۰
Pharco
Finished
۲۳:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۲
۲
Enppi
Finished
۲۱:۰۰
El Ismaily Sporting Club
۲
۰
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division
Utc de Cajamarca
۴
۳
Deportivo Municipal
Finished
۰۱:۰۰
Alianza Atletico
۱
۲
Sport Boys
Finished
۲۲:۴۵
Alianza Lima
۲
۰
Universidad Cesar Vallejo
Cancelled
۰۴:۳۰
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۳
۳
SC Sand (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Bayern Munchen (W)
۵
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Frankfurt (W)
۴
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۱۶:۳۰
SG Essen (W)
۳
۰
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln (W)
۰
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
VfL Wolfsburg (W)
۷
۱
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Armee
۱
۱
FC Gourel Sangue
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
CR Vasco da Gama RJ
۱
۰
EC Bahia
Finished
۲۳:۳۰
Nautico Capibaribe
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۲۳:۳۰
CS Alagoano
۰
۰
Operario PR
Finished
۰۴:۰۰
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Vila Nova GO
Cancelled
۰۲:۰۰
  United States NISA
Michigan Stars
۲
۲
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۰:۳۰
Bay Cities FC
۰
۱
California Utd Strikers
Finished
۰۶:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
America de Quito
۰
۰
FC Insutec
Finished
۰۲:۰۰
Indepiendente Juniors
۱
۰
Independiente Azogues
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
۶
۱
CD Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۰
Madrid CFF (W)
Cancelled
۱۴:۰۰
FC Barcelona (W)
۲
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۱
۴
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eibar (W)
۵
۱
Valencia (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۱
۲
Real Juventud San Joaquin
Finished
۲۳:۳۰
CD Rodelindo Roman
۰
۰
Iberia
Finished
۰۱:۳۰
Deportes Concepcion
۲
۱
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Valdivia
۰
۱
Independiente de Cauquenes
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J3 League
Imabari FC
۰
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۲
۲
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۱
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۰
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۴
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۹:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
Kataller Toyama
۵
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
FC Gifu
۲
۰
SC Sagamihara
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۱
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۹:۳۰
Alashkert
۲
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Rengo
۰
۲
CD Quillon
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Linares
۲
۱
Lota Schwager
Cancelled
۰۰:۳۰
AC Colina
۲
۰
CD Municipal Mejillones
Cancelled
۰۰:۳۰
CD Rancagua Sur
۱
۲
Provincial Osorno
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Malacateco
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۲۳:۳۰
CSD Comunicaciones
۰
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۴:۳۰
Guastatoya
۲
۰
Antigua Guatemala
Finished
۲۱:۱۵
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۲
۰
Deportivo Santamarina
Finished
۰۰:۳۰
Temperley
۱
۰
Club Atletico Guemes
Finished
۲۳:۰۰
Flandria
۰
۰
Deportivo Riestra
Finished
۲۳:۰۰
Instituto de Cordoba
۲
۱
CA Defensores de Belgrano
Finished
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۰
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Albion FC
۲
۲
Cerrito CS
Finished
۲۳:۰۰
Montevideo Wanderers
۱
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۴:۰۰
Cerro Largo FC
۱
۰
Deportivo Maldonado
Finished
۱۸:۳۰
Centro Atletico Fenix
۰
۰
Danubio
Finished
۲۰:۴۵
  Algeria Division 1
MC Alger
۰
۱
USM Alger
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 5
Brasiliense FC
۲
۱
Ceilandia EC
Finished
۲۳:۰۰
Acao
۱
۲
CEO Varzeagrandense
Finished
۲۳:۳۰
Ipora EC
۰
۰
Gremio Anapolis
Finished
۲۳:۰۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira
۱
۵
Monagas SC
Finished
۲۳:۳۰
CD Hermanos Colmenares
۱
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۴۵
Academia Puerto Cabello
۱
۱
Carabobo FC
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۶:۳۰
Miami FC
۰
۲
San Antonio FC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۳۰
Detroit City FC
۴
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۴:۰۰
Hartford Athletic
۳
۲
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۰
۲
New Mexico United
Finished
۰۳:۳۰
Monterey Bay
۱
۲
Rio Grande Valley FC
Cancelled
۰۶:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۱
Indy Eleven
Finished
۰۴:۳۰
San Diego Loyal
۰
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۳۰
  Japan L1 League Women
Iga Kunoichi (W)
۳
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۶
AS Harima Albion (W)
Cancelled
۰۸:۳۰
  Ecuador Serie A
Tecnico Universitario
۲
۳
Independiente Del Valle
Finished
۲۲:۳۰
Club 9 de Octubre
۱
۱
Macara
Finished
۰۲:۰۰
LDU Quito
۳
۲
Delfin
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Tigre
۲
۱
Argentinos Juniors
Cancelled
۲۳:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Racing Club
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
CD Argentino Monte Maiz
۱
۰
Huracan Las Heras
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۳:۰۰
Olimpo
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۲۳:۰۰
Atletico Camioneros
۲
۰
Sportivo Desamparados
Finished
۲۳:۰۰
Club Circulo Deportivo
۲
۲
Sportivo Penarol
Cancelled
۲۳:۰۰
CA Liniers Bahia Blanca
۱
۱
Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Aberdeen FC
۰
۰
Saint Mirren FC
Finished
۱۵:۳۰
Hibernian FC
۴
۰
St. Johnstone
Finished
۱۵:۳۰
FC Livingston
۲
۱
Dundee FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Fluminense EC PI
۰
۰
4 de Julho
Finished
۲۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Norrkoping
۵
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۰۰
IFK Goteborg
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۲۰:۰۰
BK Hacken
۳
۱
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۳
۳
AIK
Finished
۱۷:۳۰
Degerfors IF
۲
۱
Helsingborgs IF
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Osasuna B
۲
۱
Izarra
Finished
۱۴:۳۰
Sestao River Club
۴
۲
CD Tropezon
Finished
۱۴:۳۰
SD Rayo Cantabria
۴
۱
CD Laredo
Finished
۱۴:۳۰
Racing Rioja
۲
۵
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
SD Gernika Club
۰
۱
Mutilvera
Finished
۱۴:۳۰
CF Ardoi
۰
۳
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۴:۳۰
Naxara
۱
۳
UD Logrones B
Finished
۱۴:۳۰
Pena Sport
۰
۴
AD San Juan
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Liga TDP
Deportiva Venados
۲
۰
Caballeros de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
CD Muxes
۰
۱
Delfines UGM
Finished
۰۱:۳۰
Titanes de Queretaro
۲
۲
SK Sport Street Soccer
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 6
Pouso Alegre
۰
۰
Bahia de Feira
Finished
۰۰:۰۰
Ferroviaria SP
۱
۱
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Caldense
۱
۱
URT MG
Finished
۲۳:۳۰
  Japan J4 League
Verspah Oita
۱
۰
Kagura Shimane FC
Cancelled
۰۸:۳۰
Tiamo Hirakata
۴
۱
MIO Biwako Shiga
Finished
۰۸:۳۰
Sony Sendai
۰
۳
Reinmeer Aomori
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۰
۱
Manly United FC
Finished
۱۰:۳۰
Sydney United
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City FC
۱
۲
Sydney Olympic FC
Finished
۰۹:۳۰
  France U19 League
Ajaccio U19
۲
۱
AS Cannes U19
Finished
۱۷:۳۰
Nantes U19
۲
۰
Concarneau U19
Finished
۱۷:۳۰
Girondins de Bordeaux U19
۵
۱
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۷:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۴
۰
AS Beziers U19
Finished
۱۷:۳۰
Nancy U19
۳
۱
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۷:۳۰
Chambly U19
۲
۶
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۳۰
AS Monaco FC U19
۲
۳
Toulouse FC U19
Finished
۱۷:۳۰
US Torcy U19
۲
۰
AJ Auxerre U19
Finished
۱۷:۳۰
Paris FC U19
۰
۱
Metz U19
Finished
۱۷:۳۰
Dijon FC U19
۲
۲
Sochaux U19
Finished
۱۷:۳۰
Evreux U19
۱
۲
St Pryve St Hilaire U19
Finished
۱۴:۳۰
Montfermeil U19
۴
۳
Lille OSC U19
Finished
۱۷:۳۰
Pontarlier U19
۰
۱
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۷:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۲
۵
Strasbourg U19
Finished
۱۷:۳۰
Le Mans U19
۲
۲
EA Guingamp U19
Finished
۱۷:۳۰
US Colomiers U19
۲
۱
OGC Nice U19
Finished
۱۳:۳۰
Dijon Asptt U19
-
-
Clermont U19
Finished
۱۷:۳۰
Tours FC U19
۰
۰
Chateauroux U19
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
۰
۱
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۰
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۵۵
FK Vojvodina Novi Sad
۰
۳
FK Cukaricki Stankom
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark Superliga
AaB Aalborg
۱
۳
Brondby I.F.
Finished
۲۰:۳۰
Viborg FF
۱
۰
AGF Aarhus
Finished
۲۲:۳۰
Randers FC
۰
۲
FC Copenhagen
Finished
۱۸:۳۰
OB Odense
۱
۱
SonderjyskE
Finished
۱۶:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie D Group 4
EC Jacuipense
۲
۰
Santa Cruz FC
Finished
۲۳:۳۰
Juazeirense
۰
۲
Alagoinhas Atletico Clube
Finished
۲۳:۳۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۲
۳
CSE
Finished
۲۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
San Martin Formosa
۱
۱
Crucero del Norte
Finished
۲۳:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۱
Boca Unidos
Finished
۲۳:۳۰
Douglas Haig
۳
۲
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۲۲:۴۵
CA Union de Sunchales
۱
۰
Club Atletico Parana
Finished
۲۳:۰۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۲۳:۰۰
Defensores de Pronunciamiento
۲
۱
Sportivo AC Las Parejas
Finished
۲۳:۰۰
  Slovakia 1. Liga Championship Group
DAC Dunajska
۲
۳
MFK Ruzomberok
Finished
۲۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Eastern United
۲
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۲:۰۰
  Slovakia 3. Liga
TJ Kovo Belusa
۱
۲
FK Nove Zamky
Finished
۱۹:۰۰
MFK Rusovce
۵
۱
PSC Pezinok
Finished
۱۹:۳۰
FK Raca Bratislava
۴
۲
MSK Senec
Cancelled
۱۳:۰۰
TJ Jednota Banova
۲
۰
TJ Pramen Kovacova
Finished
۱۳:۰۰
FK Slovan Most Pri Bratislave
۰
۲
FC Malacky
Finished
۱۹:۳۰
MFK Zarnovica
۰
۱
FK Rakytovce
Finished
۱۹:۳۰
FC Nitra
۱
۳
FC Vion Zlate Moravce B
Finished
۱۹:۰۰
TJ Mladost Kalsa
۱
۲
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۹:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۱
۲
Slavia TU Kosice
Finished
۱۹:۰۰
Banik Kalinovo
۱
۴
FK Podkonice
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiva Devinska Nova Ves
۰
۲
TJ Rovinka
Finished
۱۹:۳۰
MSK Spisske Podhradie
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
Zbrojovka Brno B
۰
۱
AFC Humpolec
Finished
۱۲:۴۵
SFC Opava 2
۳
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۲:۴۵
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۹:۰۰
FK Kozlovice
۳
۲
FK Nove Sady
Finished
۱۹:۰۰
MFK Havirov
۲
۰
Novy Jicin
Finished
۱۲:۴۵
FK Jindrichuv Hradec
۰
۶
TJ Prestice
Finished
۱۸:۳۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۷
۰
Slavoj TKZ Polna
Finished
۱۹:۰۰
FSC Stara Rise
۲
۲
Sokol Tasovice
Finished
۱۹:۰۰
FK Bohumin
۲
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۰۰
FK Meteor Praha VIII
۰
۲
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Lom
۳
۳
Ceske Budejovice B
Finished
۱۹:۳۰
SK Poricany
۳
۳
Sokol Libis
Finished
۱۹:۳۰
Louny
۲
۱
Brandys Nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Newcastle Olympic
۶
۱
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۸:۳۰
Charlestown Azzurri
۱
۱
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
Lake Macquarie City FC
۰
۰
Maitland
Cancelled
۱۱:۰۰
  Brazil Serie D Group 1
Nautico RR
۱
۴
Rio Branco AC
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Primera Division
Everton Vina del Mar
۲
۱
Universidad de Chile
Finished
۰۰:۰۰
Cobresal Salvador
۲
۰
O'Higgins
Finished
۲۳:۱۵
Colo Colo
۴
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
  Portugal U19 Championship
Vizela U19
۱
۱
UD Oliveirense U19
Finished
۲۰:۳۰
CD Tondela U19
۲
۰
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Leandro Niceforo Alem
۰
۰
Central Cordoba de Rosario
Finished
۲۳:۰۰
Real Pilar
۱
۱
Deportivo Liniers
Finished
۲۳:۰۰
San Martin De Burzaco
۱
۱
Ferrocarril Midland
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo Laferrere
۰
۰
Club Lujan
Finished
۲۳:۰۰
El Porvenir
۰
۲
Deportivo Espanol
Finished
۲۳:۰۰
Puerto Nuevo
۰
۱
CA Victoriano Arenas
Finished
۲۳:۰۰
Berazategui
۰
۱
CA Atlas
Finished
۲۳:۰۰
Argentino Merlo
۰
۲
CA Claypole
Finished
۲۳:۰۰
  Peru Segunda Division
Union Comercio
۳
۱
Santos FC de Ica
Finished
۲۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
Huesca II
Finished
۱۴:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۳
CE Europa
Finished
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۱
۰
Ejea
Finished
۱۴:۳۰
Ebro
۱
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
CD Teruel
۰
۰
Badalona
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۱
۲
CD Brea
Finished
۱۴:۳۰
SD Formentera
۳
۰
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۰
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۴
۵
Borussia Bocholt (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen (W)
۲
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg (W)
۱
۰
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig (W)
۳
۱
Henstedt-Ulzburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۴
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۳:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۲
Elversberg (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۳
۲
Curtin University FC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Balcatta (W)
۰
۳
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
South Melbourne U21
۴
۳
Avondale Heights U21
Finished
۰۶:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۰
Altona Magic U21
Finished
۰۷:۰۰
Heidelberg United U21
۳
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۷:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo SP
۲
۰
ABC Futebol Clube
Cancelled
۰۰:۳۰
Floresta EC
۰
۱
Manaus FC
Cancelled
۰۲:۳۰
Figueirense FC
۲
۱
AA Aparecidense
Finished
۱۸:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Titanes FC
۰
۰
Atletico El Vigia
Finished
۰۰:۳۰
Libertador FC
۲
۴
Fundacion Aifi
Cancelled
۰۱:۳۰
Urena Fc
۲
۱
Universidad Los Andes Merida
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FC Schalke 04 U19
۱
۰
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Kindermann (W)
۱
۰
Flamengo RJ (W)
Finished
۲۲:۳۰
RB Bragantino (W)
۱
۲
Palmeiras (W)
Finished
۱۸:۳۰
CRESSPOM (W)
۰
۳
Corinthians Paulista (W)
Finished
۲۲:۳۰
Esmac PA (W)
۰
۰
Real Brasilia FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Super League
Lamia 1964
۰
۰
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۲۱:۰۰
Asteras Tripolis
۲
۲
GS Apollon Smyrnis
Cancelled
۲۱:۰۰
PAE Ionikos Nikaias
۳
۱
Panetolikos FC
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Segunda Division
Real Sporting de Gijon
۲
۱
Girona FC
Finished
۱۸:۳۰
Alcorcon
۰
۲
Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
CD Mirandes
۴
۰
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۸:۳۰
Tenerife
۰
۲
Malaga CF
Finished
۲۳:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Ekibastuz
۳
۰
FK Baykonur Kyzylorda
Finished
۱۵:۳۰
FC Okzhetpes
۰
۱
Yassy Turkistan
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Academy 2
۱
۱
Zhenys
Finished
۱۵:۳۰
FK Kyran
۳
۱
Akademiya Ontyustik
Finished
۱۵:۳۰
FK Shakhtar Bulat
۱
۰
FK Igilik
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia I Liga Women
Slovan Bratislava (W)
۲
۱
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۳:۰۰
Spartak Trnava (W)
۲
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Nitra (W)
۱
۳
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۲:۳۰
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MSK Zilina (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Sigma Olomouc 2
۲
۱
Fastav Zlin II
Finished
۱۲:۴۵
FC Slovacko II
۳
۰
Vysocina Jihlava B
Finished
۱۲:۴۵
  Japan L2 League Women
JFA Academy (W)
۸
۱
Kibi University (W)
Finished
۰۶:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۲
۰
Tsukuba University (W)
Finished
۰۸:۳۰
Shizuoka Sangyo University (W)
۳
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Real Espana
۱
۱
CD Marathon
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۲
۳
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۱:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۲
۲
Central Valley Fuego
Finished
۰۴:۰۰
Richmond Kickers
۱
۱
Union Omaha
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Liga 2
AFC Hermannstadt
۰
۰
Steaua Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۰
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۷:۳۰
CS Concordia Chiajna
۱
۰
CFM Universitatea Cluj
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Baiano U20
Botafogo RJ U20
۰
۱
Atlantico U20
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho 2
EC Pelotas
۲
۱
Sao Gabriel
Finished
۲۲:۳۰
Sao Paulo RS
۰
۰
Lajeadense RS
Finished
۲۲:۳۰
Tupi RS
۱
۱
Esportivo Bento RS
Finished
۰۳:۰۰
Avenida
۱
۱
Santa Cruz RS
Finished
۲۲:۳۰
Passo Fundo
۱
۱
Sport Clube Gaucho
Finished
۲۲:۳۰
  Senegal Senegal Ligue 2
Amitie FC
۰
۰
Stade de Mbour
Cancelled
۲۱:۳۰
Oslo FA
۱
۱
Thies FC
Cancelled
۲۱:۳۰
  Norway 1. Division
Mjondalen IF
۲
۱
KFUM Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
۴
۱
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals Blink
۰
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Bryne FK
۲
۱
Asane IL Ulset
Finished
۲۰:۳۰
IK Start Kristiansand
۵
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Racing Santander
۱
۰
Real Valladolid B
Finished
۲۰:۳۰
CD Badajoz
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۱۴:۳۰
Racing de Ferrol
۱
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۹:۳۰
  Scotland Premier League Women
Hibernian FC (W)
۰
۰
Glasgow City (W)
Finished
۱۹:۴۰
Hamilton Academical FC (W)
۱
۲
Spartans FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Celtic FC (W)
۱
۳
Rangers FC (W)
Cancelled
۱۷:۳۰
Motherwell (W)
۳
۲
Aberdeen (W)
Finished
۱۹:۴۰
Hearts (W)
۳
۰
Partick Thistle (W)
Finished
۱۹:۴۰
  Austria Bundesliga Championship Group
SK Rapid Wien
۰
۱
FC Red Bull Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
SK Sturm Graz
۱
۴
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Hercules Alicante
۱
۱
Marchamalo
Finished
۱۴:۳۰
Levante B
۱
۲
UD Alzira
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia
۲
۰
CD Toledo
Finished
۱۴:۳۰
Eldense
۳
۱
Granada B
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۰
۲
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۴:۳۰
CD El Ejido 2012
۰
۱
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
CD La Nucia
۰
۰
CF Intercity
Finished
۱۴:۳۰
Calvo Sotelo Puertollano
۱
۲
Aguilas CF
Finished
۱۴:۳۰
CA Pulpileno
۱
۲
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Nzoia United
۰
۱
Wazito FC
Finished
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۲
۱
Kenya Commercial Bank
Finished
۱۶:۳۰
Nairobi City Stars
۰
۰
Tusker
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Chlumec
۳
۱
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۴۵
Bohemians 1905 B
۳
۴
Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۴۵
Slovan Liberec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۴۵
Mlada Boleslav B
۱
۱
SK Sokol Brozany
Finished
۱۲:۴۵
FK Teplice B
۱
۰
FK Zbuzany 1953
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Deren
۵
۰
Khovd
Finished
۱۲:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۵
۱
BCH Lions
Finished
۰۹:۳۰
Tuv Buganuud
۳
۲
Athletic 220
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Whittlesea United SC
۲
۲
Banyule City
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Geoje Citizen FC
۲
۱
Seoul Jungnang
Finished
۰۹:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۲
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Goyang KH FC
۰
۲
Yangpyeong FC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۲
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Croatia (W)
۶
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Guatemala Liga Nacional Women
Deportivo Amatitlan (W)
۱
۲
Suchitepequez (W)
Finished
۰۵:۳۰
Tunecas (W)
۲
۲
Muniguate (W)
Cancelled
۲۲:۳۰
Antigua GFC (W)
۲
۰
El Estor (W)
Finished
۲۰:۳۰
  United States USL League Two
Dayton Dutch Lions FC
۰
۱
South Bend Lions
Finished
۰۱:۳۰
Fort Wayne FC
۱
۲
Kings Hammer FC
Finished
۲۳:۳۰
FC Lehigh Valley United
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
Westchester Flames
۳
۰
Morris Elite
Finished
۰۴:۰۰
Christos FC
۳
۲
Northern Virginia FC
Finished
۰۴:۰۰
AC Houston Sur
۰
۱
Houston FC
Finished
۰۴:۳۰
  Portugal Liga 3
Uniao Leiria
۱
۲
FC Alverca
Cancelled
۲۰:۳۰
  Portugal Liga BPI Women
Valadares Gaia FC (W)
۷
۲
Atletico CP (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sporting (W)
۲
۱
Braga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Maritimo (W)
۳
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente FC (W)
۰
۳
CA Ouriense (W)
Finished
۱۹:۳۰
Varzim (W)
۴
۴
Amora (W)
Finished
۱۹:۳۰
Famalicao (W)
۲
۲
SL Benfica (W)
Finished
۱۸:۳۰
Clube Condeixa (W)
۲
۱
Estoril Praia (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۳
Mladost Novi Sad
Finished
۱۹:۳۰
FK Zarkovo
۲
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
Loznica
۲
۱
FK Indjija
Cancelled
۱۹:۳۰
IMT Novi Belgrade
۱
۲
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۹:۳۰
  North Macedonia First League
Rabotnicki Skopje
۲
۱
FK Pelister
Finished
۱۹:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۹:۳۰
FK Skopje
۴
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۹:۳۰
FK Borec
۱
۵
Renova
Finished
۱۹:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
Makedonija GjP
Finished
۱۹:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۱
FK Shkendija 79
Finished
۱۹:۳۰
  Jordan Jordan League
Ma'an
۰
۰
Al Aqaba
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paranaense 2
PSTC
۱
۰
EC Laranja Mecanica
Finished
۲۳:۰۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 5
UE Olot
۱
۱
Girona FC B
Cancelled
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 13
FC Cartagena II
۱
۰
Racing Murcia
Finished
۲۱:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
SOL FC Abobo
۰
۱
Bouake FC
Finished
۲۲:۳۰
Bassam
۲
۲
Asi D Abengourou
Finished
۲۰:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Democrata SL
۲
۰
Nacional MG
Finished
۲۳:۰۰
Coimbra EC
۲
۰
Uberaba
Finished
۰۲:۳۰
Tupi MG
۰
۰
Varginha EC
Finished
۱۸:۰۰
Tupynambas
۳
۰
Uniao Luziense
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
۱
۰
FC Rodange 91
Finished
۱۸:۳۰
Niedercorn Progres
۲
۱
Wiltz
Finished
۱۸:۳۰
F91 Dudelange
۷
۰
Hamm RM Benfica FC
Finished
۱۸:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۶
۱
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۳
۱
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
US Hostert
۱
۳
FC Swift Hesperange
Finished
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۰
۱
CS Fola Esch
Finished
۱۸:۳۰
Etzella Ettelbruck
۰
۲
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Sabayil FK
۰
۳
FK Qarabag
Finished
۱۷:۳۰
Sabah
۲
۲
FK Sumgayit
Finished
۱۷:۳۰
Shamakhi FK
۰
۱
FK Qabala
Finished
۱۷:۳۰
FK Zira
۱
۰
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۳
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney United 58 U20
۳
۰
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۰۷:۳۰
Rockdale Ilinden U20
۲
۵
Manly United FC U20
Finished
۰۸:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۰
۱
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
Rochester New York FC
۴
۱
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۱
۰
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۵:۳۰
Minnesota United FC II
۱
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۲
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Umea IK (W)
۱
۲
Eskilstuna United (W)
Cancelled
۱۷:۳۰
  Mexico Liga de Ascenso
Atletico Morelia
۲
۰
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۲:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Aguila
۱
۱
Jocoro FC
Finished
۰۵:۳۰
CD Chalatenango
۱
۲
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۳۰
  United States NWSL
Racing Louisville FC (W)
۱
۱
Houston Dash (W)
Finished
۰۴:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Kansas City Current (W)
Finished
۰۳:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Taiwan Premier League
Hang Yuen
۱
۱
Leopard Cat FC
Finished
۱۱:۳۰
  Austria Landesliga
ASK Klagenfurt
۴
۳
SVG Bleiburg
Finished
۱۳:۰۰
SK Slovan Hac
۲
۳
Helfort 15
Finished
۱۳:۰۰
DSG Ledenitzen
۰
۱
SV Sachsenburg
Finished
۱۸:۳۰
UFC SV Hallwang
۱
۰
SK Adnet
Cancelled
۱۸:۳۰
St. Michael Bleiburg
۱
۳
ATUS Ferlach
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Super League 2 U20
OF Ierapetras U20
۳
۲
Irodotos U20
Finished
۱۴:۱۵
  Poland III Liga
Zaglebie Lubin II
۴
۴
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۴:۳۰
Pelikan Lowicz
۳
۰
MLKS Wissa Szczuczyn
Finished
۱۴:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۳
Ursus Warsawa
Finished
۱۸:۳۰
LKS Lagow
۴
۱
Wisloka Debica
Finished
۱۸:۳۰
Wisla Sandomierz
۱
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۹:۳۰
NKP Podhale
۱
۰
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۱
۲
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Stal Mielec
۱
۱
Slask Wroclaw
Finished
۱۵:۰۰
KS Gornik Zabrze
۴
۲
Gornik Leczna
Finished
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
۴
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۲۰:۰۰
  Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar
۰
۰
Coastal Union
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya City
۰
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۱۵:۳۰
Dodoma
۰
۲
Young Africans
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Pereira (W)
۱
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۲۰:۳۰
Millonarios (W)
۱
۲
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Hennef 05
۵
۱
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۳۰
FC Pesch 1956
۰
۳
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۱۸:۰۰
Spvg Wesseling Urfeld
۱
۱
Siegburger SV 04
Finished
۱۷:۳۰
SV Deutz 05
۲
۳
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۸:۰۰
Fortuna Koln II
۳
۴
FC Hurth
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
FT Braunschweig
۰
۴
Kickers Emden
Finished
۱۷:۳۰
Arminia Hannover
۳
۲
Heeslinger SC
Finished
۱۷:۳۰
Ramlingen-Ehlershausen
۰
۲
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۷:۳۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۵
۰
VFL Oldenburg
Finished
۱۷:۳۰
SVG Gottingen 07
۱
۰
Rotenburger
Finished
۱۷:۳۰
MTV Wolfenbuettel
۰
۳
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
MTV Gifhorn
۴
۱
FC Hagen/Uthlede
Finished
۱۷:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۰
۲
Spelle-Venhaus
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۱
۱
Arenas Club de Getxo U19
Finished
۱۸:۳۰
Logrones U19
۲
۰
CD Oberena U19
Finished
۱۹:۳۰
Real Sociedad U19
۴
۱
Danok Bat U19
Finished
۱۸:۰۰
Eibar U19
۲
۱
Tolosa CF U19
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League
Plateau United
۳
۱
Wikki Tourist
Finished
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Akwa United
Finished
۱۹:۳۰
Remo Stars
۱
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Katsina United FC
۱
۰
Nasarawa United
Finished
۱۹:۳۰
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
۲
۱
Kano Pillars
Finished
۱۹:۳۰
Kwara United
۳
۱
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۹:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup
Orlando Pirates FC
۰
۱
Al-Ahli Tripoli
Finished
۲۰:۳۰
RSB Berkane
۴
۱
TP Mazembe Englebert
Finished
۲۳:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
۱
۱
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
Aris Limmasol
۱
۴
Apollon Limmassol FC
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones
۱
۲
Atenas
Cancelled
۲۲:۰۰
Villa Espanola
۱
۱
La Luz
Finished
۲۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Alboraya U19
۱
۲
San Jose U19
Finished
۲۰:۳۰
Real Murcia U19
۰
۲
Roda U19
Finished
۲۱:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Kiko FC
۰
۰
RC Bobo Dioulasso
Finished
۲۰:۳۰
Douanes
۲
۰
Sonabel Ouagadougou
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
CF Os Belenenses
۳
۳
Sertanense FC
Finished
۲۰:۳۰
Paredes
۱
۰
Prozis / Vilaverdense FC
Finished
۲۰:۳۰
Moncarapachense
۲
۰
Pero Pinheiro
Finished
۲۰:۳۰
SC Salgueiros
۲
۲
Maritimo Funchal II
Finished
۱۴:۳۰
Fontinhas
۲
۰
Olhanense
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera B
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۱
Barnechea
Finished
۲۱:۰۰
Deportes Iquique
۲
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۵:۰۰
Magallanes Santiago
۱
۰
Copiapo
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۶
Racing Club (W)
Finished
۲۲:۳۰
Social Atletico Television (W)
۰
۲
San Lorenzo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۱
۰
Defensores de Belgrano (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
۱
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۲۳:۰۰
CS Dock Sud
۰
۲
Argentino Quilmes
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil Serie D Group 7
Oeste Itapolis
۲
۰
Santo Andre
Finished
۲۳:۳۰
Perolas Negras
۰
۱
Parana Clube
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
HSC Hannover
Finished
۱۶:۳۰
Teutonia Ottensen
۶
۱
Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۶:۳۰
Siauliai FA
۰
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 2
Real Sporting de Gijon II
۰
۱
CD Lealtad
Finished
۲۱:۴۵
  Kazakhstan Premier League
Maktaaral FC
۲
۱
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
FC Taraz
۲
۰
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Torku Konyaspor U19
۲
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Fenerbahce SK U19
۰
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۵:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۶
Besiktas JK U19
Finished
۱۵:۳۰
Giresunspor U19
۰
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۵:۳۰
Kasimpasa U19
۰
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۰
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Alanyaspor U19
۱
۱
Gaziantep BB U19
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Estonian Cup
JK Trans Narva
۰
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۶:۰۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Moruga FC
۱
۶
AC Port Of Spain
Finished
۰۱:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۱
Moca FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۰
۲
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
NWS Koalas (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bankstown City Lions (W)
Cancelled
۰۹:۵۵
  Serbia U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۲
۱
FK Rad Belgrade U19
Finished
۱۲:۳۰
Mladost Lucani U19
۲
۲
Crvena Zvezda U19
Cancelled
۱۶:۰۰
FK Brodarac U19
۳
۱
OFK Beograd U19
Finished
۱۵:۰۰
Vojvodina U19
۷
۲
Zemun U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Subotica U19
۴
۰
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga 2 Women
Carmen Bucuresti (W)
۵
۵
Olimpia Cluj II (W)
Finished
۱۲:۳۰
AC Bihor United (W)
۱
۰
Atletic Drobeta (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
  Croatia U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۱
NK Osijek U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۴:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
Cancelled
۱۲:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Sapeli Polna
۳
۰
Pribysla
Finished
۱۳:۰۰
Jiskra Trebon
۲
۰
FK Protivin
Cancelled
۱۳:۰۰
FC Moravsky Krumlov
۱
۲
FC Svratka Brno
Finished
۱۹:۰۰
SK Borsice
۱
۱
FC Slusovice
Finished
۱۹:۰۰
Rapotin
۴
۰
Tj Sigma Lutin
Finished
۱۹:۰۰
  Japan Empowerment League Women
NTV Beleza (W)
۲
۱
Vegalta Sendai (W)
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata (W)
۲
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۹:۳۰
AS Elfen Sayama FC (W)
۱
۴
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Singapore (W)
۰
۱
Myanmar (W)
Finished
۱۳:۳۰
Laos (W)
۰
۵
Thailand (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
Pärnu JK
۰
۱
Ida-Virumaa FC Alliance
Cancelled
۱۴:۰۰
FC Flora Tallinn II
۳
۲
JK Nomme United
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Segunda Division Women
Madrid CFF II (W)
۳
۲
CD Femarguin (W)
Cancelled
۱۴:۰۰
UD Granadilla Tenerife B (W)
۱
۰
Real Betis B (W)
Finished
۱۵:۳۰
Racing de Santander (W)
۱
۲
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۴:۳۰
Avantes Chalkida (W)
۲
۰
Larissa (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia 1. Liga
SC Grobinas
۴
۱
Saldus SS / Leevon
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
۸
۰
FK Jonava II
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Burgos U19
۱
۰
Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۵:۰۰
Trival Valderas U19
۳
۲
Real Valladolid U19
Finished
۱۴:۳۰
Fuenlabrada U19
۲
۰
Las Rozas U19
Finished
۱۸:۳۰
Cultural Leonesa U19
۲
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
FK Auda
۰
۱
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۵:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۳
Valmieras FK
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
FC Tallinn
۳
۱
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۴:۰۰
Tallinna JK Legion II
۲
۲
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۰۰
  Morocco Botola Pro 2
UTS Rabat Touarga
۲
۱
Ittihad Zemmouri de Khemisset
Finished
۲۰:۳۰
ASS Association Sportive De Sale
۲
۱
TAS Casablanca
Finished
۲۰:۳۰
Olympique Dcheira
۱
۲
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۲۰:۳۰
Racing de Casablanca
۲
۰
Stade Marocain
Finished
۲۰:۳۰
WAF Fes
۳
۱
Musulmane Oujda
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SK Sturm Graz II
۰
۱
Union Gurten
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
CAPS United
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۷:۳۰
Highlanders
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Ravenna Calcio
۲
۰
Borgo San Donnino
Finished
۱۸:۳۰
Sasso Marconi 1924
۱
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Tritium
۰
۰
Correggese
Finished
۱۸:۳۰
Lentigione Calcio
۲
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۸:۳۰
Bagnolese
۱
۱
ASD Alcione Milano
Finished
۱۸:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۲
۴
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۸:۳۰
AC Forli
۴
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۸:۳۰
Sammaurese
۰
۲
Mezzolara
Finished
۱۸:۳۰
Progresso
۱
۱
Real Forte Querceta
Finished
۱۸:۳۰
AC Prato
۳
۱
Aglianese
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Chojniczanka Chojnice
۴
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۹:۴۵
Lech Poznan II
۶
۴
Sokol Ostroda
Finished
۱۸:۳۰
Garbarnia
۰
۲
Wigry Suwalki
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
SJK Akatemia
۰
۲
FC TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
FF Jaro
۴
۰
PK-35
Finished
۲۰:۰۰
  Cameroon Elite One
Racing de Bafoussam
۰
۰
Les Astres
Cancelled
۲۱:۳۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive de Douala
۰
۰
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Dragon FC Yaounde
۰
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۹:۰۰
OFTA
۰
۰
New Star de Douala
Finished
۱۷:۳۰
AS Fortuna de Mfou
۳
۱
Fauve Azur Elite
Finished
۱۹:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۲
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Stade Renard
۱
۴
Panthere de Nde
Finished
۱۹:۰۰
Djiko FC de Bandjoun
۰
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Fovu de Baham
۱
۱
Avion Academy
Finished
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۱
Eding Sport FC
Finished
۱۹:۳۰
PWD Bamenda
۰
۲
Bamboutos
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
۱
۴
AB Argir
Finished
۲۰:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۰
۶
KI Klaksvík
Finished
۱۸:۳۰
Skala IF
۱
۱
HB Torshavn
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 9
Huetor Tajar
۱
۲
UD Almeria B
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
Polvorin FC
۱
۰
Real Oviedo II
Cancelled
۲۰:۳۰
  Senegal Ligue 1
AS Pikine
۱
۰
AS Douanes
Finished
۲۱:۳۰
Generation Foot
۵
۰
ASEC Ndiambour
Finished
۲۱:۳۰
Mbour Petite-Cote
۰
۲
Guediawaye FC
Finished
۲۱:۳۰
ASC Linguere
۰
۰
Goree
Finished
۲۱:۳۰
  El Salvador Reserves League
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۲
۴
AD Isidro Metapan Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CD Aguila Reserves
۳
۰
Atletico Marte Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Alianza San Salvador Reserves
۱
۲
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Colorado Caieiras FC
۲
۲
Mauaense SP
Finished
۲۲:۳۰
Atletico Penapolense
۴
۱
America SP
Finished
۱۷:۳۰
Uniao Mogi
۲
۰
AD Guarulhos
Finished
۱۷:۳۰
GD Saocarlense
۲
۰
CA Taquaritinga SP
Finished
۱۷:۳۰
Batatais FC SP
۱
۲
AA Francana
Finished
۱۷:۳۰
Santacruzense
۰
۰
AA Itarare
Finished
۱۸:۰۰
Esporte Clube Uniao Suzano
۱
۷
SKA Brasil
Finished
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Korsnas IF FK
۲
۱
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۶:۳۰
Ragsveds
۲
۴
IFK Stocksund
Finished
۱۸:۳۰
Skiljebo SK
۱
۱
FC Jarfalla
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۰
۱
BK Astrio
Finished
۱۶:۳۰
Hoganas BK
۰
۳
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۵:۳۰
Hittarps IK
۳
۱
Tolo IF
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Swiss Cup
FC Lugano
۴
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
1. FC Karlovy Vary
۰
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۳:۰۰
Sokol Hostoun
۱
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Noroeste SP
۲
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۳
۲
Puebla
Finished
۰۳:۳۰
Pachuca CF
۳
۲
San Luis
Finished
۰۵:۳۵
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۵:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
South Yarra (W)
۰
۱
Melbourne University (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Eagles (W)
۳
۱
Geelong Galaxy (W)
Finished
۰۹:۴۵
Casey Comets (W)
۱
۰
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۴۵
Southern United (W)
۳
۱
Melbourne Knights (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Andorra 2a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۵
۲
La Massana
Finished
۱۳:۳۰
  Hungary NB III
Budapest Honved II
۲
۰
Paksi SE II
Finished
۱۳:۳۰
BVSC Zuglo
۲
۱
Bicskei TC
Finished
۱۹:۳۰
Tiszaujvaros
۶
۰
Bekescsabai Elore SE II
Cancelled
۱۹:۳۰
Hidasnemeti VSC
۰
۴
Diosgyori VTK II
Finished
۱۹:۳۰
Debrecen EAC
۸
۰
Tallya Kse
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Sevilla Atletico
۲
۱
FC Barcelona B
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid B
۵
۱
UE Costa Brava
Finished
۱۹:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۰
۲
Algeciras CF
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Albacete Balompie
۰
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Don Benito
۲
۲
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
CD Coria
۳
۲
CD Mensajero
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۱
۷
UD Tamaraceite
Finished
۱۴:۳۰
UD Las Palmas II
۱
۳
Merida
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۳
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۲
Cordoba
Finished
۱۴:۳۰
Cadiz B
۱
۰
Antequera
Finished
۱۴:۳۰
Panaderia Pulido
۱
۳
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Rio Ave
۳
۰
Chaves
Finished
۱۴:۳۰
Varzim SC
۲
۰
CD Mafra
Finished
۱۹:۰۰
Leixoes
۱
۵
Casa Pia Atletico
Finished
۱۴:۳۰
Feirense
۴
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۸:۳۰
Estrela Amadora
۰
۱
Sporting Covilha
Finished
۱۹:۰۰
Academico Viseu
۱
۲
FC Penafiel
Finished
۱۹:۳۰
FC Porto B
۲
۳
Benfica Lisbon B
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Arosa SC
۱
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۴
۱
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
CF Cristo Atletico
۱
۱
Pontevedra
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۱
۲
Marino de Luanco
Finished
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۳
۴
UD Llanera
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۱
۱
CD Arenteiro
Finished
۱۴:۳۰
Salamanca CF UDS
۲
۱
SD Compostela
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۲
CD Mostoles
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 7
Paracuellos Antamira
۰
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie A Women
Fiorentina (W)
۶
۰
Empoli (W)
Finished
۱۵:۰۰
Sassuolo (W)
۲
۱
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sampdoria (W)
۳
۱
Hellas Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
  England League 2
Swindon Town
۲
۱
Port Vale
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2. Division
Naestved BK
۳
۲
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۲
Hellerup IK
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Kirecburnu (W)
۱
۱
Sivasspor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۰
۱
Besiktas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۰
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۰
۱
Altay (W)
Cancelled
۱۳:۳۰
Kayseri Genclerbirligi (W)
۲
۰
Hatayspor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۱
۱
Dudullu SK (W)
Finished
۱۵:۳۰
  England National League
Boreham Wood FC
۰
۳
Solihull Moors
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield
۰
۰
Woking FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۲
۴
Bromley
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۰
۱
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۱
۱
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Stockport
۲
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۴
۴
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۲
Weymouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۳
۰
Wrexham
Finished
۱۸:۳۰
Altrincham
۰
۱
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
USD Castellanzese
۲
۳
USD Caravaggio
Finished
۱۸:۳۰
AC Legnano
۲
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۸:۳۰
Crema 1908
۳
۳
Franciacorta
Finished
۱۸:۳۰
Ponte San Pietro
۰
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۸:۳۰
Calvina
۰
۰
Sona Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Breno
۰
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۸:۳۰
Olginatese
۲
۱
AC Leon
Finished
۱۸:۳۰
Brusaporto
۲
۱
Vis Nova Giussano
Finished
۱۸:۳۰
Usd Casatese
۲
۱
Virtus Bergamo
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Saluzzo Calcio
۰
۲
ASD Imperia
Finished
۱۸:۳۰
Vado
۲
۲
Sestri Levante
Finished
۱۸:۳۰
Gozzano
۱
۰
Chieri 1955
Finished
۱۸:۳۰
Lavagnese
۰
۴
Borgosesia
Finished
۱۸:۳۰
Novara
۳
۱
Derthona FBC
Finished
۱۸:۳۰
ASD Fossano Calcio 1919
۲
۱
Asti Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۱
۲
Citta di Varese
Finished
۱۸:۳۰
Casale
۱
۱
Ligorna 1922
Finished
۱۸:۳۰
Caronnese
۲
۳
AC Bra
Finished
۱۸:۳۰
  England FA Cup Women
Chelsea (W)
۳
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Hungary NB I
Kisvarda FC
۲
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest
۳
۰
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۳۰
Puskas FC Academy
۱
۲
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Caldiero Terme
۲
۱
Cjarlins Muzane
Finished
۱۸:۳۰
Delta Porto Tolle Rovigo
۲
۳
US Adriese
Finished
۱۸:۳۰
Montebelluna
۳
۱
US Levico Terme
Finished
۱۷:۳۰
Clodiense
۱
۱
Union Arzignanochiampo
Finished
۱۸:۳۰
Este
۱
۰
San Martino Speme
Finished
۱۸:۳۰
ACD Campodarsego Calcio
۲
۰
Cattolica SM Calcio
Finished
۱۸:۳۰
ASD Cartigliano
۲
۲
Spinea 1966
Finished
۱۸:۳۰
Ambrosiana
۳
۲
Luparense
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
San Donato Tavarnelle
۱
۰
Cannara
Finished
۱۸:۳۰
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۰
۴
Pianese
Finished
۱۸:۳۰
Poggibonsi
۲
۲
Cascina Valdera
Finished
۱۸:۳۰
Montespaccato
۱
۱
FC Rieti
Finished
۱۸:۳۰
Citta di Foligno
۲
۱
Unipomezia Virtus 1938
Finished
۱۸:۳۰
US Gavorrano
۷
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۸:۳۰
AC Arezzo
۳
۱
Virtus Flaminia
Finished
۱۸:۳۰
Tiferno Lerchi
۲
۲
Scandicci
Finished
۱۸:۳۰
Sangiovannese
۲
۰
Lornano Badesse
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۳
۰
San Francisco U19
Finished
۱۹:۰۰
Ebro U19
۰
۱
UD Unificacion Bellvitge U19
Finished
۱۹:۰۰
UD Montecarlo U19
۰
۲
Girona U19
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Brindisi
۰
۱
Mariglianese
Finished
۱۸:۳۰
ASG Nocerina 1910
۴
۱
Casarano
Finished
۱۸:۳۰
ASD Sorrento 1945
۲
۱
Lavello
Finished
۱۸:۳۰
FC Francavilla
۱
۰
Bitonto
Finished
۱۸:۳۰
Citta di Fasano
۳
۲
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۸:۳۰
FC San Giorgio
۱
۶
Audace Cerignola
Finished
۱۸:۳۰
Rotonda Calcio
۲
۰
Virtus Matino
Finished
۱۸:۳۰
Molfetta
۱
۱
Casertana
Finished
۱۸:۳۰
SS Nola 1925
۱
۰
FBC Gravina
Finished
۱۸:۳۰
Team Altamura
۳
۰
AS Bisceglie 1913
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C
Imolese Calcio
۱
۰
AC Pistoiese
Finished
۲۰:۳۰
  Cameroon Championship Women
Ebolowa (W)
۲
۰
Canon Yaounde (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Byåsen Toppfotball
۲
۰
Rana FK
Finished
۱۹:۳۰
Rosenborg BK II
۷
۰
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۸:۰۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۱
۳
UE Santa Coloma
Finished
۱۹:۳۰
AC d'Escaldes
۱
۲
UE Sant Julià
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۱
۱
ND Triglav 2000 Kranj
Finished
۱۹:۳۰
NK Rogaska
۳
۱
NK Roltek Dob
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Posusje
۲
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۲
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
III Keruleti Tue Upe
۲
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۹:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۲
۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۹:۳۰
Haladas
۱
۳
Kecskemeti TE
Finished
۲۱:۰۰
Dorogi FC
۳
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
Szentlorinc SE
۲
۱
BFC Siofok
Cancelled
۱۹:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۱
۲
Szolnok MAV FC
Finished
۱۹:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۹:۳۰
Budaorsi SC
۰
۵
Budapest Vasas SC
Finished
۱۹:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
Csakvar TK
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 16
Alfaro
۱
۰
Varea
Cancelled
۲۰:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Team Rhino FC
۰
۲
Steve Biko FC
Cancelled
۲۱:۰۰
Gambia Ports Authority
۱
۲
Gambia Armed Forces FC
Cancelled
۲۱:۰۰
  Nicaragua Segunda Division
San Judas
۲
۴
Matagalpa FC
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Sambenedettese
۲
۱
Aurora Alto Casertano
Finished
۱۸:۳۰
Calcio Chieti
۲
۲
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۸:۳۰
Matese
۲
۱
A.S.D. Atletico Terme Fiuggi
Finished
۱۸:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۳
۰
Recanatese
Finished
۱۸:۳۰
Tolentino
۱
۳
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۸:۳۰
ASD Vastese Calcio 1902
۰
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۸:۳۰
Alma Juventus Fano 1906
۱
۱
Vastogirardi
Finished
۱۸:۳۰
Castelnuovo Vomano
۱
۲
ASD Montegiorgio
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Närpes Kraft
۱
۱
OLS
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Toppserien Women
SK Brann (W)
۱۰
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Macao 1st Division
CD Lun Lok
۰
۵
CDF Benfica
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۱۱
۰
Cfb Macau
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa 1st Division
Richards Bay FC
۰
۰
Cape Town Spurs
Finished
۱۷:۳۰
University of Pretoria Students
۰
۰
Hungry Lions FC
Finished
۱۷:۳۰
Cape Town All Stars
۰
۱
JDR STARS
Finished
۱۷:۳۰
Pretoria Callies
۱
۲
Jomo Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
Venda FC
۱
۱
Free State Stars
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso
Puntarenas FC
۱
۰
Deportiva Carmelita
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Gungahlin United FC
۳
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Austria 2. Landesliga
FC Grossklein
۱
۳
Gabersdorf
Finished
۱۳:۰۰
  Romania U19 League
FC Farul Constanta U19
۲
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Cordoba U19
۱
۱
Calavera CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Tiro Pichon U19
۱
۲
Atletico Jaen FC U19
Cancelled
۲۰:۳۰
Coria CF U19
۰
۲
Recreativo Huelva U19
Finished
۲۱:۳۰
Castilleja U19
۰
۱
Vazquez Cultural U19
Finished
۲۱:۳۰
Malaga U19
۰
۰
Sevilla FC U19
Cancelled
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 10
CD Utera
۱
۱
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
Bydgoszcz (W)
۰
۳
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
۱
۵
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۶:۰۰
UKS SMS Lodz (W)
۶
۱
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۰
MKS Olimpia Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland IV Liga
Chojniczanka Chojnice II
۰
۲
Czarni Pruszcz Gdanski
Finished
۱۳:۳۰
Cuiavia Inowroclaw
۲
۲
Notecianka Pakosc
Finished
۱۴:۳۰
Jutrzenka Giebultow
۱
۰
MKS Trzebinia
Finished
۱۹:۳۰
Lechia Gdansk II
۲
۳
Kaszubia Koscierzyna
Cancelled
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Miedz Legnica
۱
۰
Widzew Lodz
Finished
۱۵:۱۰
LKS Lodz
۰
۴
OKS Odra Opole
Cancelled
۲۰:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Chrobry Glogow
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Ilves
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
Landskrona Bois
۳
۳
IF Brommapojkarna
Finished
۱۵:۳۰
Ostersunds FK
۱
۳
IK Brage Borlange
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
Fiorentino
۰
۲
Fiorita
Finished
۱۷:۳۰
Libertas
۱
۰
SP Tre Penne
Finished
۱۷:۳۰
Faetano
۱
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
Pennarossa
۱
۱
Virtus
Finished
۱۷:۳۰
  Kenya National Super League
Dandora Love
۲
۳
Shabana FC
Finished
۱۶:۴۵
Mara Sugar FC
۰
۱
Muhoroni Youth FC
Finished
۱۳:۳۰
Naivas FC
۳
۰
Silibwet
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 1. Division Women
Klepp (W)
۴
۱
Grand Bodo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Medkila (W)
۱
۲
Hoenefoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۱
۲
KIL/Hemne (W)
Cancelled
۱۶:۳۰
TIL 2020 (W)
۰
۱
Asane Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASD Gladiator
۲
۲
Arzachena
Finished
۱۶:۳۰
Insieme Formia
۰
۵
Giugliano
Finished
۱۸:۳۰
ASD Lanusei Calcio
۳
۲
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۷:۰۰
FC Aprilia
۰
۳
ASD Torres
Finished
۱۷:۳۰
Vis Artena
۳
۱
Team Nuova Florida
Finished
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۱
۳
Muravera
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Donat Zadar (W)
۳
۴
NK Medimurje Cakovec (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Maksimir (W)
۲
۱
ZNK Split (W)
Cancelled
۱۵:۰۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Aktobe Reserves
۲
۱
FK Atyrau Reserves
Finished
۱۶:۳۰
FC Altay
۰
۲
FC Jas-Sunkar
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۰
FK Kaspyi Aktau Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay Reserves
۲
۲
Kyzyl-Zhar Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Zhetysu Taldykorgan Reserves
۳
۰
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Jas Qyran
۳
۰
Okzhetpes Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۴
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۷
۵
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۳
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۵
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۲
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۱
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
Eilenburg
۲
۳
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۳
۰
VfB Auerbach
Finished
۱۵:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۴
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KFF Dukagjini
۳
۲
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۷:۳۰
FC Prishtina
۰
۱
FC Drita Gjilan
Finished
۱۷:۳۰
KF Gjilani
۳
۴
FC Malisheva
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
Globo FC
۰
۲
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۲۲:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Bedem Ivankovo
۳
۰
NK Darda
Finished
۲۰:۰۰
NK Uskok
۳
۲
NK Kamen Ivanbegovina
Finished
۲۰:۰۰
NK Vodice
۱
۱
NK Sloga Mravince
Finished
۲۰:۰۰
  Hungary NB I Women
Astra Hungary (W)
۰
۸
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Togo Premier Division
Dyto FC
۰
۰
Gomido
Finished
۱۹:۳۰
AS Binah
۱
۲
AS Togo Port
Finished
۱۹:۳۰
  England National League North
AFC Fylde
۰
۲
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki
Makedonikos FC
۰
۱
Panachaiki
Finished
۱۸:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۸:۳۰
Pao Rouf
۱
۰
Ilioupoli GS
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL
Alania Vladikavkaz
۰
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۸:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
Metallurg Lipetsk
۱
۲
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۳
FK Tom Tomsk
Finished
۱۹:۰۰
Energiya Khabarovsk
۱
۰
Gazovik Orenburg
Finished
۱۱:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۰
۱
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۳۰
Veles Moscow
۱
۱
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۴:۳۰
FK Dolgoprudny
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۱
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۸:۳۰
IFK Kumla FK
۱
۳
Herrestads AIF
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۲
۲
Karlslunds IF
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Troina
۰
۳
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۸:۳۰
SS Rende
۲
۰
Real Agro Aversa
Finished
۱۸:۳۰
ASD Sancataldese
۱
۱
FC Lamezia Terme
Finished
۱۸:۳۰
AS Acireale
۱
۱
Citta di Sant Agata
Finished
۱۸:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۳
۱
Licata
Finished
۱۸:۳۰
ASD Cittanovese
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۸:۳۰
ASD Trapani Calcio
۲
۲
ASD Paterno
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2
Levadiakos
۱
۰
Veria FC
Finished
۱۸:۰۰
  Lithuania I Lyga
DFK Dainava Alytus
۳
۲
FK Riteriai B
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Police FC
۱
۱
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
Rutsiro FC
۰
۰
AS Kigali
Finished
۱۷:۳۰
Musanze FC
۱
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۷:۳۰
Gicumbi
۰
۰
Gasogi Utd
Finished
۱۷:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Indonesia U23
۳
۱
Myanmar U23
Finished
۱۳:۳۰
East Timor U23
۰
۲
Vietnam U23
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Championship Women
Olimpia (W)
۱
۰
Tacuary (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۱
۱
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۲
۳
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۷:۳۰
FC Eintracht Rheine
۰
۰
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۱
۲
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۳۰
SC Preussen Munster II
۴
۱
TUS Haltern
Finished
۱۷:۳۰
SF Siegen 1899
۱
۵
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۳۰
TuS Erndtebruck
۱
۶
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۴
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
  Slovenia League Women
ZNK Cerklje (W)
۴
۰
ZNK MSM Ptuj (W)
Finished
۱۳:۳۰
NK Zrece
۰
۱
SD Cirkulane
Finished
۱۹:۳۰
ZNK Ljubljana (W)
۰
۶
ZNK Pomurje (W)
Finished
۱۵:۳۰
  United States NPSL
Georgia Revolution
۴
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۴:۰۰
Southern States SC
۴
۰
New Orleans Jesters
Finished
۰۵:۰۰
Tulsa Athletics
۲
۱
Saint Louis Club Atletic
Cancelled
۲۳:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 11
CD Manacor
۲
۱
Poblense
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
USV Hercules
۳
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Assyriska United IK
۴
۱
IFK Eskilstuna
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۰
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens IF
۴
۰
Taby FK
Cancelled
۱۹:۳۰
Sollentuna Utd FF
۳
۱
BK Forward
Finished
۱۵:۳۰
IFK Haninge
۱
۴
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۷:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Tigers
۱
۳
MAFCO
Finished
۱۷:۰۰
Silver Strikers
۳
۰
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
Rumphi United
۰
۱
TN Stars
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga East
FC Mauerwerk
۰
۱
Wiener SK
Finished
۱۹:۰۰
  Bulgaria B PFG
PFC Litex Lovech
۰
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۲۲:۰۰
Ludogorets Razgrad B
۴
۰
FK Septemvri Simitli
Finished
۱۹:۳۰
  Mali Mali Cup
AS Real Bamako
۱
۰
Stade Malien
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 6
Saguntino
۱
۰
Atzeneta
Finished
۲۱:۳۰
  Ecuador Superliga Women
LDU Quito (W)
۳
۰
Carneras UPS (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۳
۳
NS Mura
Finished
۲۰:۰۰
NK Domzale
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. Division
Mladost DG
۱
۲
FK Kom Podgorica
Finished
۲۰:۰۰
FK Arsenal Tivat
۵
۱
Berane
Finished
۲۰:۰۰
OFK Titograd Podgorica
۳
۱
FK Cetinje
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
GrIFK Grankulla
۰
۰
FC Honka Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 17
Utebo
۲
۰
CF Illueca
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Botola Pro
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Raja Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
Chabab Mohammedia
۱
۳
Maghreb de Fes
Finished
۲۱:۴۵
  Finland Kakkonen Lohko A
Jippo Joensuu
۳
۰
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia U19 League
NK Bravo U19
۳
۰
NK Krka U19
Cancelled
۱۸:۴۵
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۳
۰
SV Steinbach 1920
Finished
۱۷:۳۰
FC Eddersheim
۴
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۷:۳۰
VFB Ginsheim
-
-
Bayern Alzenau
Finished
۱۷:۳۰
SC Viktoria Griesheim
۶
۰
SV 1912 Buchonia Flieden
Finished
۱۷:۳۰
SV Zeilsheim
۰
۱
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Floya
۷
۱
Harstad IL
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Berlin Liga
TUS Makkabi
۲
۳
Frohnauer SC
Finished
۱۴:۳۰
BSV Al-Dersimspor
۲
۲
Turkiyemspor
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۲
۱
SFC Stern
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Lok Stendal
۱
۴
Torgelower SV Greif
Finished
۱۶:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Mecklenburg Schwerin
۳
۰
SV Victoria Seelow
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
۰
۲
Slavia Mozyr
Finished
۱۵:۳۰
Neman Grodno
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۹:۳۰
FK Slutsk
۲
۲
Dnepr Mogilev
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Ratinger Spvg
۱
۲
SSVg Velbert
Finished
۱۷:۳۰
SF Niederwenigern
۳
۱
SpVgg Sterkrade-Nord
Finished
۱۷:۳۰
SC Duesseldorf West
۰
۱
DJK Teutonia St.Tonis
Finished
۱۸:۰۰
Union Nettetal
۴
۰
FC Kray
Finished
۱۷:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۱
۱
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
FC Bocholt 1900
۳
۱
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۸:۰۰
FSV Duisburg
۱
۱
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Finished
۱۸:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Levanger FK
۱
۰
Kjelsas Oslo
Finished
۱۷:۴۵
  Germany Landesliga
VfB Solingen 1910
۰
۱
SC Teutonia Kleinenbroich
Finished
۱۸:۰۰
  Argentina Reserve League
Lanus Reserves
۲
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Ebbsfleet United FC
۱
۰
Chippenham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Ifo Bromolla IF (W)
۰
۲
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۱
۱
FK Eskhata Khujand
Finished
۱۶:۳۰
Regartadaz Tursunzoda
۰
۱
Khatlon Bokhtar
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Championship Relegation/Promotion Playoffs
Airdrieonians FC
۱
۲
Queen's Park
Finished
۱۶:۴۰
  Malaysia Liga M3
BRM FC
۲
۰
Harini KS FC
Finished
۱۷:۱۵
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
۶
۳
TSV Pansdorf
Finished
۱۷:۳۰
Eckernforder SV
۱
۱
Eichede
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۲
۲
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Westfalenliga
DJK TuS Hordel
۱
۲
FC Brunninghausen
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Atletico Perines U19
۱
۰
Sporting Gijon U19
Finished
۱۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Guarani de Trinidad
۰
۲
Rubio nu
Finished
۱۸:۳۰
2 de Mayo
۱
۲
Independiente FBC
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League
Leon U20
۳
۳
Tigres U20
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Wolfurt
۲
۱
RW Rankweil
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۱
۰
Paide Linnameeskond
Finished
۱۸:۴۵
  Nicaragua Primera Division Women
Managua FC (W)
۰
۲
Real Esteli (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۰
۰
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۵
۱
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۳۰
  Ghana FA Cup
Bechem United
۲
۰
Aduana Stars
Cancelled
۱۹:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Marcus Gdynia (W)
۱
۰
UKS Loczki Wyszkow (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Esperance Sportive de Tunis
۱
۰
Etoile Sportive du Sahel
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۴
۰
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Spartak Tuymazy
۱
۴
FC Tyumen
Finished
۱۵:۳۰
FC Chelyabinsk
۲
۰
Novosibirsk FK
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۱
۲
FC Zvezda Perm
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۲
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۶:۳۰
IFK Berga
۰
۱
Osterlen FF
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
FK Dukla Praha (W)
۱
۴
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Newcastle Olympic Reserves
۵
۱
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
  Australia New South Wales League One
Central Coast Mariners Academy NPL
۴
۰
SD Raiders FC
Cancelled
۰۷:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۱
Peresvet Podolsk
Finished
۰۹:۳۰
Zvezda Ryazan
۰
۰
Khimki II
Finished
۱۹:۳۰
Avangard Kursk
۳
۲
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Tuggeranong Utd
۶
۱
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Eastern United Reserves
۷
۲
Port Adelaide Pirates Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Romania Liga 1 Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۹
۱
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۲:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۱۱
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
CSS Targoviste (W)
۱
۱۰
Piros Security (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ladies Targu Mures (W)
۳
۴
Independenta Baia Mare (W)
Finished
۱۴:۳۰
ACS Heniu Prundu Bargaului (W)
۲
۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۴:۳۰
Banat Girls FC (W)
۱۰
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Supreme Division Women
Rubin Kazan (W)
۱
۱
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Austria Women Cup
FFC Vorderland (W)
۱
۶
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
۲
۲
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۶:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۱
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow II
۰
۳
FC Tver
Finished
۱۹:۰۰
  Belarus Reserve League
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۱
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Energetik-BGU Reserves
۰
۰
FC Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF, Group 4
SD Beasain
۲
۱
Club Portugalete
Finished
۱۴:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
UCD
۴
۲
Ballymun United
Finished
۱۴:۳۰
  Finland U20 League
TuPS/KP-75 U20
۱
۲
Komeetat U20
Finished
۱۴:۳۰
  Uruguay League Women
CA River Plate (W)
۳
۲
Danubio (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۲
۲
Vanlose
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۰
۱
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۰
۳
TuS Mechtersheim
Finished
۱۶:۳۰
  Malta FA Trophy
Valletta FC
۱
۲
Floriana FC
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید