0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Asia AFC Champions League
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۰
Kitchee
inprogress
۱۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۱
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۵:۰۰
Union Santa Fe
۰
۲
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
Banfield
۰
۲
Racing Club
Finished
۰۵:۰۰
Talleres de Cordoba
۳
۳
Patronato
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۳
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
America Mg
۲
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Copa Chile
Cobresal Salvador
۱
۱
Universidad de Chile
Finished
۰۵:۰۰
Huachipato
۱
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Libertad FC
۰
۱
Buhos ULVR F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Manta FC
۱
۲
Indepiendente Juniors
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Copa Colombia
Union Magdalena Santa Marta
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۱
۱
Junior
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie B
CS Alagoano
۲
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۳۰
Tombense MG
۱
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۳
۲
Pumas UNAM
Finished
۰۶:۳۵
Santos Laguna Mexico
۲
۱
Leon
Finished
۰۴:۳۵
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۰
CD Tepatitlan de Morelos
۳
۰
Correcaminos
Finished
۰۲:۳۰
  North and Central America CONCACAF League
CSD Municipal
۲
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۶:۳۰
Real Espana
۲
۰
CS Cartagines
Finished
۰۲:۳۰
LD Alajuelense
۵
۰
Alianza FC
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana
۲
۲
Zamora FC
Finished
۰۳:۴۵
Zulia FC
۰
۰
Aragua FC
Finished
۰۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
FC Pardubice U19
۰
۱
Mlada Boleslav U19
inprogress
۱۲:۴۵
Banik Ostrava U19
۱
۱
FC Slovacko U19
inprogress
۱۲:۳۰
Ceske Budejovice U19
-
-
Sigma Olomouc U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Hradec Kralove U19
-
-
Zbrojovka Brno U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۰۳:۴۵
River Plate Asuncion
۱
۲
Pastoreo FC
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Hapoel Herzeliya
۲
۰
Hapoel Marmorek
Finished
۱۰:۰۰
Hapoel Raanana
۴
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۰:۳۰
  Indonesia Liga 1
Bhayangkara Surabaya United
۰
۰
Persis Solo
inprogress
۱۳:۰۰
Pusamania Borneo FC
-
-
Persebaya Surabaya
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Iceland Cup
Vikingur Reykjavik
۵
۳
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland 4. Deild
Arborg
۱
۴
IB Uppsveitir
Finished
۰۰:۳۰
Lettir
۳
۲
KB Breidholt
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
Sportivo AC Las Parejas
۲
۰
CA Defensores de Villa Cassini
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۱
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paulista Women
RB Bragantino (W)
۳
۰
Sao Paulo (W)
Finished
۰۲:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۶
۰
Portuguesa de Desportos SP (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland U19 League
Leiknir/KB U19
۲
۳
HK/Ymir Kopavogur U19
Finished
۰۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید